Keydrop'ta çıkardığım skini alamıyorum

Redwitz

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1-2 gün önce çekilişten bıçak kazandım fakat çekmeyi denediğimde...

1683457228827.png

Hatasını alıyorum. Desteğe yazdım fakat geri dönüş yapılmadı.
Başka bir skinle change denediğim zaman...

1683457284053.png

Hatasını alıyorum. Steam URL doğru ve yenileyip tekrar denedim yine olmadı. Aynı sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilecek var mı?

Ben de aynı şeyi yaşıyorum şuan, case battledan awp asimov çıkardım ancak çekmeye çalışınca aynı hatayı alıyorum. 2-3$lık küçük skinleri sorunsuz alabiliyorum ama asimovla alakalı hiçbir şekilde çekme işlemi yapamıyorum. Supporta yazdım sabah bakalım ne zaman dönecekler.

Ben de aynı şeyi yaşıyorum şuan, case battledan awp asimov çıkardım ancak çekmeye çalışınca aynı hatayı alıyorum. 2-3$lık küçük skinleri sorunsuz alabiliyorum ama asimovla alakalı hiçbir şekilde çekme işlemi yapamıyorum. Supporta yazdım sabah bakalım ne zaman dönecekler.
Kontrol etmeden vermiyorlar galiba öyle büyük skinleri.

Hocam ellerinde olmayabilir her gün saat başı deneyin siz.

Kontrol etmeden vermiyorlar galiba öyle büyük skinleri.
Geçen gün arkadaş bıçak çıkardı asimovdan daha pahalı direkt verdiler.
Hocam ellerinde olmayabilir her gün saat başı deneyin siz.
Bu bana daha olası geldi. Saat başı deniyorum da skin changer üzerinde de bi işlem yapamıyorum. Ellerine awp asimov geçmesini bekleyeceksem yanmışım..

Geri
Yukarı