Keyfi konu kilitlemeleri

Aman kardeşim ban yersin yapma.
Yok yok yemem. Ben sadace gerçekleri söyledim. Türkiye'de ki durumu onlar da biliyor. Ama dediğim gibi bu konuyu istediğiniz kadar uzatın. 3 yıldır burdayım. Korsan konusunda asla ve asla geri adım atmazlar. Yani cabanız boşuna. Ben mimarlık okuyan pek çok kişiye korsan konusunda yardımcı oldum. Ama burası öyle bir forum değil. Yani zorlamanızın bir anlamı yok. Bu arkadaşlara yardımcı olmak istiyorsanız bu tür forumlar var. Orda kendilerine yardımcı olabilirsiniz. Zaten gördüğüm kadarıyla insanlar genelde korsan için bu forumdan yardım istemiyor. Genelde yardım etmek isteyen insanların talebleri oluyor. Bu konuda ki gibi. Yani insanlar da her şeyin farkında. Bence gereksiz yere ceza almadan bu sevdanızdan vazgeçin. Tabii ne yazıp ne yapacağınızı söylemek benim haddim değil. Ben sadace tavsiye bulunuyorum.

Yok yok yemem. Ben sadace gerçekleri söyledim. Türkiye'de ki durumu onlar da biliyor. Ama dediğim gibi bu konuyu istediğiniz kadar uzatın. 3 yıldır burdayım. Korsan konusunda asla ve asla geri adım atmazlar. Yani cabanız boşuna. Ben mimarlık okuyan pek çok kişiye korsan konusunda yardımcı oldum. Ama burası öyle bir forum değil. Yani zorlamanızın bir anlamı yok. Bu arkadaşlara yardımcı olmak istiyorsanız bu tür forumlar var. Orda kendilerine yardımcı olabilirsiniz. Zaten gördüğüm kadarıyla insanlar genelde korsan için bu forumdan yardım istemiyor. Genelde yardım etmek isteyen insanların talebleri oluyor. Bu konuda ki gibi. Yani insanlar da her şeyin farkında.

Anket konusu açıldı.

Bence bu konu artık forum için bir devrim demektir. Korsan yazılım isteyenlere destek sunmak istiyoruz! Korsan kullanmak zorunda olanlara sizin aksinize acıyoruz biz! Korsan konuları kilitlenmesin artık!

Son düzenleyen: Moderatör:
Oy vermediysen oy vermeni tavsiye derim :)
Açılır açılmaz verdim :D

Ne yazık ki hala bazı problemler var. Örneğin bir haddini bilmez konuda tartışma çıkarınca konu komple kilitleniyor.
Ayrıca forumda maalesef çoğunluk bazı durumlarda dinlenmiyor.

Son zamanlarda yine yapılıyor bu. Forum mantığının amacı tartışmak değil mi zaten? Kişisel engelleme yerine komple konu kapatılıyor; o konu benzer şekilde yine açılıyor zaten, döngüye giriyor.
Ayrıca bence de korsana destek sağlanmamalı ancak anket sonucu ortada.

Geri
Yukarı