Keyifler nasıl?

Depresyonda olmam, 7/24 ders çalışmam ve hayattan bıkmam dışında bi bakınca, evet iyiyim.

Biraz efkarlı dönmelerden. Profil fotoğrafından tanıdım, öylesine selam vereyim dedim. Bilgisayardan kurtulamadım hala :)
Şimdi hatırladım. Orada yazdığım şeyler hala geçerli dostum kendini biraz zorla.

Şimdi hatırladım. Orada yazdığım şeyler hala geçerli dostum kendini biraz zorla.
Hayat benim için bitti artık. Bilgisayar başında okuldan sonraları uyuyana kadar oturur evelsi gün de okula gider dururum. Zaman geçiyor işte bir türlü. Çok düşünmemeye çalışıyorum, düşündükçe yıpranıyorum. Zorlamıyorum artık kendimi. Ailem hala ümitli ama. Onlar beni dinlese adam yerine koysa düzgün bir şekilde anlatacağım ama bunu dersem sanayiye falan verecekleri için çok takmıyorum. Okul'u da pek beğenmedim ama olsun. 1 ay oldu okullar açılalı gidip geliyorum.
Artık burada ben insanlara tavsiyeler veriyorum. Arada lol oynuyorum. Bol bol müzik dinliyorum. Mesela annemler şu an ders çalıştığımı düşünüyorlar. (öyle dedim) Belki de ders çalışmadığımı biliyorlardır. Mücadele etmekten sıkıldım artık. Biraz kilo vermeye çalışıyorum. Sonra bir kız arkadaş, belki daha mutlu olurum diye düşünüyorum.:)

Geri
Yukarı