Keyifli Vakit Geçirilecek Hafif Oyun Önerisi

kassandra13

Kilopat
Günde girip 1-1.30 saat zaman harcayacağım, mümkünse senaryosu olmayan bir oyun arıyorum. FIFA, NBA gibi düşünebilirsiniz ancak bunlar hariç bir öneri istiyorum. FM17 oynuyordum ama o da fazla zaman almaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç arkadaşınla beraber Friday the 13th Game oynayabilirsiniz. 15 tatilde ekran kartımı da alacağım. Aramızda fazla yaş farkı yoksa beraber de oynayabiliriz. Birkaç arkadaşımda da var. Bayağı eğleniriz.

17 yaşındayım.

Rust gibi günde 15 saat oynasan dahi yetmeyecek oyunlar değilde, daha kısa vadede güzel maçlar atabileceği zevkli oyunlar olmalı. Benim size tavsiyem Overwatch ya da Rainbow Six Siege 1-2 saat vakit geçirip kapatmak için çok zevkli ve iyi oyunlar.

Günde girip 1-1.30 saat zaman harcayacağım, mümkünse senaryosu olmayan bir oyun arıyorum. FIFA, NBA gibi düşünebilirsiniz ancak bunlar hariç bir öneri istiyorum. FM17 oynuyordum ama o da fazla zaman almaya başladı.
Half Life Source önerebilirim. Ya da Flatout serisi, Portal, Mafia II gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı