Keylimba uygulaması güvenli mi?

KralRagnar0

Centipat
Daha fazla  
Screenshot_20240228_203513_Package installer.jpg

Modded1 sitesinden keylimba uygulamasını indirdim. Kurdum açılmadı. Uygulamayı açmayı denediğimde salisesinde kapandı. "uygulama önbelleğini temizlemek ister misin?" dedi telefon ve tamam dedim. Yine aynısı oldu sileyim dedim. Sonra APK dosyalarını da sileyim dedim. Ekranda böyle bir şey çıktı? Bittiye tıkladım ve şimdi aklımda deli sorular.
McAfee Security'e tarattım sadece İnat Box'u tehdit olarak algıladı. Sildim gitti.

Screenshot_20240228_213042_DrWeb Light.jpg

Sonra dr. Web light adında uygulamaya girdim tarattım sonuç yine virüs yok.

Daha sonra telefonum da ki tüm uygulamaları görebileceğim 3 ayrı uygulama indirdim ve ilk resimde yazan uygulama adını kopyaladım o uygulamalara arttım fakat yine yok.
Böyle anlatınca sanki virüs bulaşmasını ister gibi yazmışım.:D
Dostlar ben ne yapmalıyım daha önce başıma böyle bir durum gelmedi.
Bakıyorum uygulamayı bulamıyorum gizlendi mi? Adını mı değiştirdi? Hiçbir fikrim yok.
Bu program virüs olabilir mi?
Ne yapmalıyım dostlar? Başıma bir problem açar mı? Rica ediyorum sadece mantıklı tavsiyeler verecek ve bilgi sahibi olan arkadaşlar durumu izah edebilir mi?
İyi günler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem en serisinden format atman fakat formata karşıysan Kaspersky ile tam tarama yapmayı dene (format en mantıklısı)

Format at geç yoksa sürekli aklında kuşku kalır.
Tavsiyem en serisinden format atman fakat formata karşıysan Kaspersky ile tam tarama yapmayı dene (format en mantıklısı)
Format yolu gözüktü demek korktuğum başıma geldi:(
Çok uğraştıracak beni
Samsung telefonlar için kolay sıfırlama yöntemleri var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı