Keylogger nasıl silinir?

Dostum dosyalarını oyunlarını yedeğe al sonra format at tekrar bilgisayara aktar dosyalarını USB, DVD kullanabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşin doğrusunu istersen, bu konuyu açtığın zamandan bu yana formatı atmış bütün güncellemeleri yapmıştın bro. Üşenme format at.

Haklısın. Yine de bu durumlardan antivirüslerin kurtarıp kurtaramayacağını bilmek de istiyordum. Bir diğer sebebi ise programlama dersime çalışacağım için bilgisayarı resetlemek istemedim. Peki keylogger'ın girmesini engelleyen yazılımlar var mıdır?
@EnesTech

Keylogger Flash belleğe bulaşır mı? Önemli dosyam yok zaten yine de sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısın. Yinede bu durumlardan antivirüslerin kurtarıp kurtaramayacağını bilmek de istiyordum. Bir diğer sebebi ise programlama dersime çalışacağım için bilgisayarı resetlemek istemedim. Peki keylogger'ın girmesini engelleyen yazılımlar var mıdır?
@EnesTech

Keylogger Flash belleğe bulaşır mı? Önemli dosyam yok zaten yinede sormak istedim.
Hayır bulaşmaz diye düşünüyorum.

Haklısın. Yinede bu durumlardan antivirüslerin kurtarıp kurtaramayacağını bilmek de istiyordum. Bir diğer sebebi ise programlama dersime çalışacağım için bilgisayarı resetlemek istemedim. Peki keylogger'ın girmesini engelleyen yazılımlar var mıdır?
@EnesTech

Keylogger Flash belleğe bulaşır mı? Önemli dosyam yok zaten yinede sormak istedim.
McAfee kurtarmaz. Ama Kaspersky neden kurtaramasın? Kaspersky de algılamazsa Malwarebytes ile tarat yine algılamazsa yüksek olasılıkla yoktur.

Yükleyecektim ama McAfee programını ile çatışır diye yapmamıştım.
Çatışabilir ya da birbirlerini virüs olarak algılama ihtimalleri var. McAfee programını kaldırma şansınız yok mu? Kendisi zaten çok iyi bir antivirüs değil diye biliyorum. Ben kullanıyordum pek bir işime yaramadı.

McAfee programını kaldırma şansınız yok mu?

Bilgisayarımı resetlediğimde 1 aylık beleş koruma vermişti. hala bitmesine daha var bu yüzden silmek istemiyorum. Ama kaldırmadan da Kaspersky Free yüklenirken hata veriyor.

Önceki konunda mesaj yazdım kontrol edin.

Daha sonra deneme süresi bitmeden McAfee'yi silip Kaspersky Free indirmeyi denedim ama Kaspersky yüklenmiyor. Aşağıda açtığım konu var.

Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdilik ZoneAlarm Security ve Malwarebytes Anit-virüs kullanıyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı