Keylogger nasıl silinir?

rexxz

Picopat
Daha fazla  
2022 Aralık ayında PC'ye dosya indirmiştim ve daha yeni dosyada Keylogger oldugunu öğrendim. O zamandan beri 4 defa format attım, USB degil düz format attım Windows ayarlarından. Acaba halen var mıdır Keylogger? Sifrelerimi değistirdim az önce, Steam ve e-posta sifrelerimi.

Son düzenleyen: Moderatör:
2022 Aralık ayında PC'ye dosya indirmiştim ve daha yeni dosyada keylogger oldugunu öğrendim. O zamandan beri 4 defa format attım, USB degil düz format attım Windows ayarlarından. Acaba halen var mıdır keylogger? Sifrelerimi değistirdim az önce, Steam ve e-posta sifrelerimi.

O format değil sıfırlama format atın kesin gider ve sağlam bir AV kullanın.

Antivürüsle bir taratsan.

Tarattım hiçbir şey cıkmadı Avast ve Malwarebytes ile taradım bir şey cıkmadı.

O format değil sıfırlama format atın kesin gider ve sağlam bir av kullanın.

Avast Malwarebytes ile taradım hiçbir şey cıkmadı olayın sacmalıgı keylogger yedigimden beri hiçbir hesabım çalınmadı anlam veremedim.

Attığınız temizz kurulum değil yani var olabilir, aşağıda attığım linkten MBAM indirip taraatın. Keylogger konusunda iyidir:

Avast Malwarebytes ile taradım hiçbir şey cıkmadı olayın sacmalıgı keylogger yedigimden beri hiçbir hesabım çalınmadı anlam veremedim.

Antikeylogger yazılımların varlığından haberdarım ama deneyimim ve önerebileceğim yok. Yapay zekaya sorup ücretsiz bir tane dene.

Antikeylogger yazılımların varlığından haberdarım ama deneyimim ve önerebileceğim yok. Yapay zekaya sorup ücretsiz bir tane dene.

Bir şey çıkmadı taradım.

Tamam bir şey yok o zaman. İlla bir şeyler çıksın mı istiyorsun?

Benim sorum acaba hala var mıdır keylogger bügünde format attım ama hesaplar sağlam yani.

Geri
Yukarı