Keylogger Tavsiyesi

Konu tekrar açıldı. İnternetin polisi biz değiliz arkadaşlar. En azından ben öyle düşünüyorum. Keylogger diye bir yazılım var. Bu yazılımların var olması, bunların her zaman kötüye kullanılacağı anlamına gelmez. Kullanılsa bile bu bizim değil, kanun insanların işidir. Tavsiyeniz varsa yapınız. Yoksa konuyu dağıtmayınız lütfen.

Nedenini sormadan ön yargılı olamayın kardeşime bilgisayar alındı ne yaptığını götmek istiyorum nedeni budur yani kötü bir amacım yok tavsiyede bulunanlara şimdiden teşekkürler.

Kardeşin belki ne yaptığının bilinmesini istemeyebilir dostum.
Herkesin bir gizliliği var.
Onu çok seviyorsan bir virüs programı ile girmesini istemediğin
yerlere girmesini engelle.
Eğer keylogger yüklersen kötü bir şey yapmış olursun.
Kimseye haber vermeden izlemen hoş değil.

Nedenini sormadan ön yargılı olmayın. Kardeşime bilgisayar alındı ne yaptığını görmek istiyorum, nedeni budur; yani kötü bir amacım yok. Tavsiyede bulunanlara şimdiden teşekkürler.
Yazılımsal mı donanımsal mı gerekli? Uzaktaki bir yere rapor göndermesi gerekiyor mu yoksa lokal olarak depolaması yeterli mi? Benim esas tavsiyem yapabiliyorsanız kendiniz geliştirmeniz olur, C# ile geliştirmesi kolay. Böylece en azından temiz olduğuna emin olabilirsiniz. Donanımsal gerekliyse bunu da Arduino ile yapmanız mümkün:

Ayrıca bütçeniz varsa şöyle bir şeye de bakabilirsiniz:

Geri
Yukarı