Keylogger Tavsiyesi

Yazılımsal. Mail veya başka bir yolla gönderim yapabilmesi iyi olur ama depolasa da olur.
Önceden kullanmadığım için bilmiyorum ancak açık kaynaklı iki tane buldum. Kodlarını incelemedim ancak açık kaynaklı bir yazılıma zararlı kod entegre etmek mantıksız olmakla birlikte genelde rastlamayız zaten.

Zannedersem bunun derlenmesi gerekli. Mail seçeneği göremedim. Açıklamada belli bilgiler mevcut. Basit bir yazılım.

Bu bayağı yetenekli görünüyor. İçinde bir sürü özellik mevcut. Ekran görüntüsü almaktan kayıtlı şifreleri okumaya kadar bayağı fonksiyon mevcut. Mail de gönderebiliyor.

Bu arada anti-virüsler ile problem yaşama ihtimaliniz var. İstisna olarak eklemeniz gerekebilir. Bu konuda güvenlik nedeniyle kullanıp incelemeden kapalı kaynaklı yazılım tavsiyesi yapmıyorum. Güvenilir olduğunu bildikleri yazılımları başka arkadaşlar paylaşabilirler.

Üstte belirttiklerim ve paylaştıklarım bilgilendirme amacıyla yazılmış, iyi niyetli kullanım için vermiş olduğum bilgilerdir. Bu bilgilerin her türlü kullanımından kullanıcı sorumludur. Her türlü kullanımda, oluşacak yasal yükümlülükler ve herhangi beklenmeyen bir durum ile zararlı yazılımlardan şahsımın ve Technopat'ın sorumlu olmadığını belirtmek isterim. Mesajdaki bilgileri kullanarak bunları kabul edersiniz.

Geri
Yukarı