Keywin X7 Mouse saçma yerlere gidiyor

ClaudiuS

Femtopat
Selam arkadaşlar, keywin X7 oyuncu faresi var bende. Fare bugün yeni geldi ama aldığımda fareyi hızlı bir şekilde sağa sola yaptığımda mouse imleci saçma sapan bir şekilde aşağı yukarı gidiyor. Virüs taraması yaptım hiçbir şey çıkmadı. Mousepad ile gelmişti mousepadimi değiştirdim ve eski mousepadimle denedim fakat yine aynı sorun var. Bugün daha yeni geldi bozuk gelme ihtimali olamaz değil mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sensörü belli olmayan bir mouse. Genelde bu tür mouse'ların sıkıntısı, sizin de yaşadığınız sorun gibi çok hızlı çevirmelerde kontrolü kaybetmesi. İade edip sensörü minimum PMW-3325 olan modellere bakmanızı öneririm.

Teşekkürler aldığıma pişman oldum bana bir mouse önerebilirmisiniz
Arkadaşlar bir soru daha sormak istiyorum. Bir önceki mousemin sadece sağ tıkı bozulmuştu ama sensörü iyi bir şekilde çalışıyordu. O mousenin sensörünü şu anki mouseme taksam herhangi bir sıkıntı olur mu?

Teşekkürler aldığıma pişman oldum bana bir mouse önerebilirmisiniz
Arkadaşlar bir soru daha sormak istiyorum. Bir önceki mousemin sadece sağ tıkı bozulmuştu ama sensörü iyi bir şekilde çalışıyordu. O mousenin sensörünü şu anki mouseme taksam herhangi bir sıkıntı olur mu?
Kasası aynı ise olabilir. Tabii kasası aynı olmasa bile oturtabilme ihtimaliniz var. Deneyin isterseniz, ama baktınız olmuyor fazlada kurcalamayın.

Geri
Yukarı