Kezzap Satışı

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kızsan ve çok geri kafalı bir kekoyla sevgili olduysan bile yüzüne kezzap atılma ihtimali çok düşük. Geçenlerde düz yürürken adamın biri alakasız şekilde yumruk vurmuştu bir kıza işte bu ihtimal onun bi 100 katı falandır ona da bir çok sıfır eklersin. Bilmiyorum ben mi hiç paranoyak değilim. :D

Nitrik Asit yani kezzap işlenmeden kullanılmaz, bomba yapımında bile kulanılıyor. Bunu satın alanların çoğusu kimyacılardan satın almıyor, bu işinde kaçacaklığı var. Terör örgütleri bu kadar rahat buluyorsa, ticaretini yapıyorlardır demektir. Güneydoğu'dan geçirip el altından ülkeye yayıyorlardır.

Kezzap bir asit. Bir asiti etkisiz hale getirmenin en pratik yolu baz ile karıştırmaktır. Sabunlu su ve çamaşır suyu gibi. Sağlıklı bir ruh hali değil ama beyin jimnastiği açısından, asit saldırısına uğrama riski olan biri çantasında sabunlu su taşıyabilir. Çamaşır suyu güçlü bir baz olduğu için o da asit gibi yakıcıdır.

Arkadaşlar tamamen yanlış düşünüyormuşum, hepisburada.com ve N11 gibi sitelerden kolaylıkla kezzap (Nitrik Asit) satın alabilirsiniz. 15 kg fiyatı 120 TL. :) Böyle bir şeyin satılması nasıl serbest olabilir şaşırıyorum. Birde açıklamaya bomba yapımında kullanılır gibi ekleme yapmışlar, çıldırmamak elde değil. 😆

Hocam Adana’nın ara mahallelerinde oturuyoruz, arkadaşımın dedesi de burada oturuyor, çocuk geliyor bir yerde buluşalım diyoruz korkarak geliyor, baktım bende olacak gibi değil yolda yürürken bile endişe ediyorum kendime samimi olmamak üzere sadece tanışarak birkaç keko arkadaş edindim sadece yolda yürürken görürsem selam veriyorum, artık daha güvenle yürüyorum😁
Birde sadece mahallede dolaşacaksam yanıma bıçağımı alıyorum😁

Kezzap bir asit. Bir asiti etkisiz hale getirmenin en pratik yolu baz ile karıştırmaktır. Sabunlu su ve çamaşır suyu gibi. Sağlıklı bir ruh hali değil ama beyin jimnastiği açısından, asit saldırısına uğrama riski olan biri çantasında sabunlu su taşıyabilir. Çamaşır suyu güçlü bir baz olduğu için o da asit gibi yakıcıdır.
Adam diyelim kezzap attı sabunlu suyu kezzap atılan yere mi dökeyim hemen?

Adam diyelim kezzap attı sabunlu suyu kezzap atılan yere mi dökeyim hemen?
Sağlık konularında yapmanız gerekenleri sadece bir hekim söyleyebilir. Ben biraz tavsiye verir gibi yazmışım ama dediğim gibi amacım akıl yürütmekti. Yapılması gerekenleri bir sağlık ocağına gidip bir hekime sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı