Kha'zix Rehber

46635

Kilopat
Kha'zix herkesin elbet biraz da olsa ilgisini çeken bir şampiyondur. Videoda da hem anlatıp hem eğlendirmeye çalıştım. Premade girdiğim abimin Troll Bard ultileride canımı az yakmadı :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İyi Seyirler :)

Kha'zix herkesin elbet biraz da olsa ilgisini çeken bir şampiyondur. Videoda da hem anlatıp hem eğlendirmeye çalıştım. Premade girdiğim abimin Troll Bard ultileride canımı az yakmadı :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İyi Seyirler :)
720/1080p ne zaman gelir acaba?

Kha Videosunda oluşan problem nedeniyle şimdilik devre dışı sorunu çözünce 720 p olarak izleyebileceksiniz :)

Buyrun Yeni Link
Buradan Full Hd biçimde izleyebilirsiniz :)

Kha Videosunda oluşan problem nedeniyle şimdilik devre dışı sorunu çözünce 720 p olarak izleyebileceksiniz :)

Buyrun Yeni Link
Buradan Full Hd biçimde izleyebilirsiniz :)
Bu yolda ilerleyebileceğini düşünüyorum. Çok yeni olmana rağmen sakin, profesyonel gibisin. Umarım hak ettiğin yere gelebilirsin.

Teşekkür ederim desteğin için. Bu tür yorumlar kendimi çok daha iyi hissettiriyor ve ne kadar az izleyici alsam da beni izleyenlerin hiç boş insanlar olmadığını tekrardan anlıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı