Kıbrıs'a giriş çıkış ile IMEI kaydı yaptırabilir miyim?

KKTC'ye gidiş geliş +1000 TL'yi bulur. Ek olarak kayıt ücreti de var. Bunun yerine imeiuzatma.com gibi sitelerden daha ucuza yaptırabilirsin benim önerim.
Bu tarz hizmetler kapanmadı mı? Bu forumda bile konuşulmuş olması lazım hatta.

KKTC'ye gidiş geliş +1000 TL'yi bulur. Ek olarak kayıt ücreti de var. Bunun yerine imeiuzatma.com gibi sitelerden daha ucuza yaptırabilirsin benim önerim.
Evet imei uzatma da mantıklıymış. Ben bir düşüneyim. Teşekkürler.
Sitenin üst kısmında bulunan uyarı zaten her şeyi açıklıyor.

1663852828563.png

Aklıma takıldığı için soruyorum yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. Yorumlara baktım. Kıbrıs giriş yaptığımızda telefon kayıtı yapabiliyormuşuz. Telefonu Kıbrıs'tan almasak, yani herhangi bir ülkeden alsak Kıbrıs'a giriş çıkış yapsak yine de olur mu? Yani illa Kıbrıs'dan mı alınması gerekiyor telefonun?

Ben 24 Eylül'de kıbrısa gittim ve 26 Eylül'de döndüm. Ancak girerken verilen beyaz kağıdı attım. Yine de kayıt hakkım oluyor mu oluyorsa nasıl?

bu arada yurtdışına hiç çıkmayan babamda bile edevlette IMEI Kayıt hakkına baktığımda " Kayıt Yaptırabilirsiniz" diyor.

Selamlar

Son düzenleme:
Kıbrıs giriş-çıkışta verilen kağıtta no yazmıyor, onu ne yapacağız?

Buna bir cevap buldunuz mu acaba? Ben de yakında Kıbrıs'a gideceğim, telefon ABD'den geldi, kağıtta mı yazmıyorsa sıkıntı.

Kıbrıs giriş-çıkışta verilen kağıtta no yazmıyor, onu ne yapacağız?
Bu sorunu çözdün mü yakında gideceğim neden no yazmıyor e devletten ozman kayıt yaptıramayız

Merhaba buradan gelecek cevaplara göre kıbrasa gideceğim. İmei işleteceğim fakat bir yorumda giriş çıkış kağıdında no yazmıyor dendi... E devlet ten Kıbrıs giriş-çıkış lı telefon işleten var mı.

Giriş yaptırın derken? Kıbrıs'tan çıkışta Kıbrıs'ta belge mi alayım?
Başkan telefonu kayıt ettirdin mi belge yi hangi kapıdan aldın giriş çıkış no yazan

Son düzenleme:

Geri
Yukarı