Kıbrıs'tan ücretsiz telefon kaydı yapılabiliyor mu?

Prensess1871

Centipat
Daha fazla  
İtalya'dan iPhone 14 Pro Max alsam Kıbrıs'tan geçiş yaptırıp bedava kullanabilir miyim Türkiye'de?

Bu şekilde yapan olmuş pek inanamadım ama çok zam geldi ve ne yapabilirim diye dusunuyorum 🥺

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kıbrıs olayı gir çık yapıp pasaportsuz telefonu kaydetmek için. Kısacası türkiyeden yurtdışı telefon aldın ve kaydetmek istiyorsun. Pasaport çıkarma masrafı ve yurtdışı git gel masrafına girmeden kıbrısa kimlikle gir çık yaparak verdikleri belgeyle yine parasını ödeyerek kayıt yapabilirsin.

Bu Kıbrıs olayı gir çık yapıp pasaportsuz telefonu kaydetmek için. Kısacası Türkiye'den yurt dışı telefon aldın ve kaydetmek istiyorsun. Pasaport çıkarma masrafı ve yurt dışı git gel masrafına girmeden kıbrısa kimlikle gir çık yaparak verdikleri belgeyle yine parasını ödeyerek kayıt yapabilirsin.

Yani Fransa'dan 24 bin liralık telefon alsam Türkiye parasıyla Kıbrıs'ta sadece mühür basmak yeterliymiş Fransa'da arkadaşım yaşıyor ben sadece kıbrısa gideceğim sizce bana kaça mâl olur kii😊

Yani Fransa'dan 24 bin liralık telefon alsam Türkiye parasıyla Kıbrıs'ta sadece mühür basmak yeterliymiş Fransa'da arkadaşım yaşıyor ben sadece kıbrısa gideceğim sizce bana kaça mâl olur kii😊
Daha önce hiç yapmadım fakat yurtiçinden alanlar böyle yapıyor. Giriş çıkış yaparken belge istemeyi unutma. Videoya bir göz at istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı