Kick abonelik ücreti çok fazla değil mi?

schmosbyhimym

Femtopat
Daha fazla  
Bu konuya neden kimse değinmiyor bir tek ben mi fakirim ya? Mert (Rraene) abinin yayınları izleyeyim dedim. Chat sadece abonelere açık. Aylık abonelik 5 dolar ama bizde 200₺ yani bayağı kişi de abone olmuş. Tek ben mi fakirim? Ne düşünüyosunuz sizce de pahalı değil mi? Bizim ülkeye özel düzenleme vs. gelmez mi?

Bu konuya neden kimse değinmiyor bir tek ben mi fakirim ya? Mert (Rraene) abinin yayınları izleyeyim dedim. Chat sadece abonelere açık. Aylık abonelik 5 dolar ama bizde 200₺ yani bayağı kişi de abone olmuş. Tek ben mi fakirim? Ne düşünüyosunuz sizce de pahalı değil mi? Bizim ülkeye özel düzenleme vs. gelmez mi?
Çok ucuz bence 5 dolar nedir ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuya neden kimse değinmiyor bir tek ben mi fakirim ya? Mert (rraene) abinin yayınları izleyeyim dedim. Chat sadece abonelere açık. Aylık abonelik 5 dolar ama bizde 200₺ yani bayağı kişi de abone olmuş. Tek ben mi fakirim? Ne düşünüyosunuz sizce de pahalı değil mi? Bizim ülkeye özel düzenleme vs. gelmez mi?

Yavaştan ülkemizde popülerleşmeye başlıyor zaten Türk lirasına geçiş yaparlar.

Değil, artık Türk lirasının değeri kalmadı. 200 tl 6 euro yapmıyor.

5 dolar. Pahalı değil ki? 😁

Türkiye'ye tam olarak giriş yaptıklarında Türk lirasına geçiş yapacaklarına eminim. Şu anda 5 dolar 160TL yapıyor, ancak Twitch gibi 5-10 lira değil de 80TL-100TL yapacaklarını düşünüyorum.

Geri
Yukarı