Kick ayarları nasıl olmalı?

burakxwme

Hectopat
Merhaba,

OBS ve Streamlabs yüklü fakat Streamlabs'ten yayın yaptığımda yayın aşırı donuyor. OBS üzerinde ise zor da olsa yayını açabiliyorum. İnternet hızım 1000/100 şeklinde. İşlemci R5 5600, ekran kartım da 3070 Ti. Bana yardımcı olmanızı istediğim konu ayarlar nasıl olmalı ve Twitch gibi sohbet kısmını yayında vs. nasıl göstereceğim? Hiçbir kaynak bulamadığımdan ayar yapmam mümkün olmuyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

OBS ve Streamlabs yüklü fakat Streamlabs'ten yayın yaptığımda yayın aşırı donuyor. OBS üzerinde ise zor da olsa yayını açabiliyorum. İnternet hızım 1000/100 şeklinde. İşlemci R5 5600, ekran kartım da 3070 Ti. Bana yardımcı olmanızı istediğim konu ayarlar nasıl olmalı ve Twitch gibi sohbet kısmını yayında vs. nasıl göstereceğim? Hiçbir kaynak bulamadığımdan ayar yapmam mümkün olmuyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
sohbet vs kısmını kick dashboard'unda hangisini almak istiyorsan "Açılır pencere" olarak tıkla ve linki OBS Panellerden özel panel açarak linki yapıştır ve onayla. Gerisi zaten nereye koymak istediğin noktaya göre değişir.

Bot sistemi olarak: botrixLive olarak internette olan Kick onaylı botu kurarak hazırlıklarını yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı