Kick sadece Türk yayıncıları mı kendine çekiyor?

kirnrif

Centipat
Daha fazla  
Kick sadece Türk yayıncılarımı kendine çekiyor yoksa yabancı yayıncılarada para verip kendi platformuna çekiyor mu? Yoksa bu sadece Türkiye'de olan bir şey mi?

Kick sadece Türk yayıncılarımı kendine çekiyor yoksa yabancı yayıncılarada para verip kendi platformuna çekiyor mu? Yoksa bu sadece Türkiye'de olan bir şey mi?

Amazon'la bağlantılı diye biliyorum ve Türkiye'ye yeni geldi Türkiye faaliyetini hızlandırdı. Diğer taraflardada var. Twitch amazonundu yanlış dedim.

Amazon'la bağlantılı diye biliyorum ve Türkiye'ye yeni geldi Türkiye faaliyetini hızlandırdı. Diğer taraflardada var.
Kick Streaming Pty Ltd tarafından işletilmekte ve Stake.com'un kurucu ortakları Bijan Tehrani, Ed Craven ve yayıncı Trainwreckstv tarafından desteklenmektedir.

Amazon ile alakası yok.

Konuya cevap olaraktan bana sorarsan Twitch'in Türkiye'de ki yayıncılara destek sağlamaması, kaderine terk ettikleri için Kick güzel bir hamle ile yayınlarını kendine çekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı