Kick yayın gecikmeli geliyor

Arda_Kayimlar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar nedense Kick'te izlediğim yayın gecikmeli geliyor. Chat'i okuyorum. Chat'te geçen olayları ben yayında 15 sn sonradan görüyorum. Neden böyle oluyor ve nasıl düzeltilir?

Yayıncı yayına delay koymuş olabilir mi acaba?

Sanırım konuyu yanlış anladım arkadaşlar çok bilgileri varsa kendileri cevaplarlar.

Arkadaşlar gülücük atıp yanlışımı düzeltmiyorlar sanırım herkese yapıyorlar bunu.

Son düzenleme:
Kanka yayında delay yok chattdekiler yazı yazıyorlar ben chatin yazdıkları konuyu yayında 15 sn sonradan görüyorum

Yani aslında diğer izleyicilerden sonra görüyorum yayını örneğin yayıncı ölüyor chattekiler gülmeye başlıyor ben diyorum bunlar neden random atıyor diye, ondan 15 sn sonra görüyorum yayıncının öldüğünü.

Bende kicte, özellikle mobil uygulamasında bu sorunu çok yaşıyordum.

Sanırım Kick yayının gecikmesinin az olmasındansa kaliteli olmasına öncelik veriyor. Bunu dememin sebebi eskiden Twitch üzerinden yayın izlerken yayıncı gecikmesi istesem bile 7-10 saniyeleri aşmıyordu ama Kick'te 15-20 saniyenin altına düşmüyordu gecikmem.

Aklıma gelen tek çözüm yöntemi ise internet hızınızı ve gecikmenizi en iyi hale getirmek.

Ben Ethernet kablosu çekerek sorunu çözdüm şu an gecikmem 5 saniye civarlarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı