Kickboks mu, taekwondo mu ?

smy

Hectopat
15 yaşıma yeni girdim 10.sınıf öğrencisiyim bügün kickboks için spor salonuna gittim hoca bana taekwondoyu seçmemin daha iyi olucağını kadınların o sporda daha başarılı olduğunu ve bide kickboksta hiç kadın öğrenci olmadığını söyledi. Kafam karıştı birde ben sadece salon sporu olsun diye değil kendimi de savunmak için istiyorum.T ecrübesi bilgisi olan olan varsa lütfen paylaşşın.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 yaşıma yeni girdim 10.sınıf öğrencisiyim bügün kickboks için spor salonuna gittim hoca bana taekwondoyu seçmemin daha iyi olucağını kadınların o sporda daha başarılı olduğunu ve bide kickboksta hiç kadın öğrenci olmadığını söyledi. Kafam karıştı birde ben sadece salon sporu olsun diye değil kendimi de savunmak için istiyorum.T ecrübesi bilgisi olan olan varsa lütfen paylaşşın.
dostum hem yumruk ve hem tekme kullanmak istersen kick boks yaparsın ama teakwondo full tekmedir fakat bana kalırsa kick boks yapman senin için iyi olur orta seviyede bi kick boks sporcusu olsan rahat 5 kişiyi alırsın bu arada bende mma yapıyorum

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı