Kıl dönmesi ameliyatı oldum

Çok geçmiş olsun. Benim de genital bölgemde çift kıl çıkıyor hatta 3 kıl birden çıktığı oluyor. Herhangi bir sorun teşkil eder mi?

Çok geçmiş olsun. Benim de genital bölgemde çift kıl çıkıyor hatta 3 kıl birden çıktığı oluyor. Herhangi bir sorun teşkil eder mi?
Düzen hijyenini yaparsan ve genital kısımlara basınçlı su uygularsan asla oluşmaz.

Maalesef mesajını yeni gördüm. Ulaşabileceğim bir hesabını söyler misin? Ben şimdi yazarsam baya bir ulaşan olur falan.
Bende eskisi kadar aktif değilim forumda. Instagram: @LoxChatterb0x
Kanka en kısa sürede ulaşman mümkün mü ? Bir kaç soru var aklımda.

Son düzenleme:

@Rosseckx bugün hastaneye gittim, başlangıç seviyesi kıl dönmesi denildi. Ciddiye almalı mıyım? Doktorla konuşmaya çalıştım ama pek ciddiye almadı, şu dönemde 1 aydan önce olamazsın dedi.​

@Rosseckx bugün hastaneye gittim, başlangıç seviyesi kıl dönmesi denildi. Ciddiye almalı mıyım? Doktorla konuşmaya çalıştım ama pek ciddiye almadı, şu dönemde 1 aydan önce olamazsın dedi.​

Virüs olduğu için ameliyathaneler kapalı ondan sanırım öyle demiş. Hastalık için çok rahatsız olmanıza gerek yok. Özellikle başlangıç seviyesiyken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…