Kılıç/Karakter tasarımı için uygulama önerisi

MarazAli68

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben fantastik bir roman yazmaya çalışıyorum ve romanımda kullanacağım büyülü kılıç ve yaratıkları HD olarak tasarlamak ve görsel malzeme olarak kitabıma yerleştirmek istiyorum. Daha önce bazı denemelerde bulundum ama ürettiğim materyaller hiç profesyonel ya da göze uygun olmadı, 2D ya da 3D fark etmez tasarım için uygulama önerebilir misiniz?

Hocam grafik tasarım bilmeden bu iş çok zordur bende kendi oyunumu yaparken bu işe girişmiştim fakat 3D bir materyal yapmak gerçekten çok zormuş bende en sonunda pixel art yapmaya karar verdim sizin projeye uyar mı bilmem ama eğer pixel art yaparım derseniz program önerebilirim.

Hocam grafik tasarım bilmeden bu iş çok zordur bende kendi oyunumu yaparken bu işe girişmiştim fakat 3D bir materyal yapmak gerçekten çok zormuş bende en sonunda pixel art yapmaya karar verdim sizin projeye uyar mı bilmem ama eğer pixel art yaparım derseniz program önerebilirim.
Çok iyi olur aslında, şimdilerde yapay zeka çok gelişti. Pixel art'ı HD yapacak bir tane kesin bulurum. Önerilerini bekliyor olacağım

Ben yaparken aseprite kullanmıştım hem arayüzü hiç karışık değil hem de yaptığım pixel artlara animasyonu da kolayca yapıyordum tavsiye ederim 15 dk lik bir guide izlesen kaparsın hatta izlemene bile gerek kalmayabilir.

Merhaba arkadaşlar, ben fantastik bir roman yazmaya çalışıyorum ve romanımda kullanacağım büyülü kılıç ve yaratıkları HD olarak tasarlamak ve görsel malzeme olarak kitabıma yerleştirmek istiyorum. Daha önce bazı denemelerde bulundum ama ürettiğim materyaller hiç profesyonel ya da göze uygun olmadı, 2D ya da 3D fark etmez tasarım için uygulama önerebilir misiniz?
Stable Diffusion ya da Midjourney kullanabilirsin.

Bir yazarın sadece kitabına mükemmel çizimler eklemesi için resim sanatını öğrenmesi absürt geliyor bana. Sonuçta her sanat kendi içerisinde ayrı uzmanlık isteyen bir durum. Vakti vardır orası ayrı öğrensin fakat yapay zekaya yazacağı birkaç prompt ile istediğine yakın bir değer elde edip PS'da onun üzerinden düzeltme yaparak gidebilirsin hem işini kolaylaştırır hem de sıfırdan tasarlamaktan daha kaliteli durur.

Geri
Yukarı