Kılıç, katana ve eski zamanlardan bahsedecek sürükleyici oyun önerisi

celozerk

Femtopat
Daha fazla  
RAM
76
SSD veya HDD modeli
thorin a534
Ekran kartı
arthur morgan
Anakart
mustafa
İşlemci
aynen
3 senedir orta dünyayla ilgili okumadığım kitap izlemediğim film tüketmediğim içerik oynamadığım oyun kalmadı ama o oyunlar kısa olduğundan doyuma ulaşamadım şöyle kılıç, katana, ok falan kullandığımız hikayesi az da olsa sürükleyici bir oyun var mı?

Mount&Blade serisini yazayım. Yani fantastik ögeler bulunmadan, hikayesini kendinizin yazdığı, eski çağları anlatan ve kılıç kalkan devrinde geçen bir oyun.
Kingdoms of Amalur: Reckoning Fantastik ögeler var ama orta dünya dediğiniz için yazmayı uygun gördüm.

Kafam çok karıştı. Orta dünya mı istiyorsun eski zamanlar mı? Orta dünya oyunu Middle Earth serilerini oynamışsın diye düşünüyorum. Skyrim alternatif olabilir. Belki Baldurs Gate 3 ile de fantastik evrenlere özlemini giderebilirsin. Olmadı aç Bannerlord oyna. Online bir şeyler arıyorsan da Black Desert hala oynayan varsa önerebilir.

Kafam çok karıştı. Orta dünya mı istiyorsun eski zamanlar mı? Orta dünya oyunu Middle Earth serilerini oynamışsın diye düşünüyorum. Skyrim alternatif olabilir. Belki Baldurs Gate 3 ile de fantastik evrenlere özlemini giderebilirsin. Olmadı aç Bannerlord oyna. Online bir şeyler arıyorsan da Black Desert hala oynayan varsa önerebilir.
skyrim,elden ring oynadım bannerlord sarmıyo çok

Yeni konular

Geri
Yukarı