Kılıç ve süngü ile 'Diriliş Ertuğrul' İzlemek

emreozturk233

Centipat
İnsanımız TRT1'de yayımlanan "Diriliş Ertuğrul" dizisini maç izler gibi izlemekte. Şimdi izleyeceğimiz video sayesinde herkesin evinde kılıç ve süngü bulunduğunu öğreneceksiniz. Unutmayın; Bunlar ile aynı coğrafyada yaşıyor, aynı oksijeni tüketiyoruz... :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Şimdi biraz düşünelim yaşının büyük olduğunu sanmıyorum öyleyse durum daha da vahim demektir nasıl ki sen onları hor görüyorsan bende senle aynı şekilde görüyorum bana göre eleştirdiğin zihniyetten hiçbir farkın yok ne zamanki bu tür şeylerin sadece eğlence olduğunu anlarsan ve anlayış gösterebilirsen seninle aynı düşüncede olmayanlara işte o zaman herkes özgür biçimde yaşayıp sorunsuz bir hayat sürebilir diye düşünüyorum.

Bana kalırsa futbol fanatiği olunacağına bu tarz bir dizinin fanatiği olunabilir. Dizi hakkında çok yorumum yok bende seviyordum her ne kadar gerçeği çok fazla anlatamasalarda. Benim şahsi düşüncem Orta Asya da ki ezgilerin olması kılıç, kalkan, at, ok, oba yaşantısı... Şahsen benim çok hoşuma gidiyor. Ayrıca en azından insanımız geçmişimizin Osmanlı devletiyle başlamadığını ondan önce Selçuklu Devletinin olduğunu Oğuz boylarının olduğunu öğrendiler. Tepkilere gelince evet izleyince biraz utandırıcı ama ben o insanlarla aynı coğrafyada yaşamaktan utanmıyorum, sıkılmıyorum. Yani en azından bu davranışları yüzünden utanmıyorum. İnsanlar kadınlara, hayvanlara, doğaya karşı bu kadar kötülük yaparlarken bunların ki çok masumane benim gözümde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı