Yanlışlıkla bedava film izlemek

Eğer okumayı sevmiyorsanız sadece emojilere bakabilirsiniz.

Anlatmaya baştan başlarsak güzel,güneşli ve hafif esintili bir gündü. Ben de dışarıda vakit geçirmek yerine sinemaya gitmeye karar verdim.

(🌬️🌤️ > 🏤🚶🏻‍♂️)

Biletimi aldıktan sonra filmi izlemeye koyuldum. Film çok iyi değildi fakat parasını vermiştim bir kere,izlemem gerekiyordu. Filmi bitir(ebil)dikten sonra ben de doğal olarak salondan çıktım. İşte her şey burada başladı...

(💸🔁🎟️ >🥤🍿🙎🏻‍♂️)

Salon çıkışında bir saate bakayım dedim. Elimi telefona bakmak için montumun cebime attığımda salon girişindeki görevlinin kontrol ettiği bilet elime geldi. O sırada karşı salonun kapısında bekleyen başka bir görevli elimdeki bileti görmüş olacak ki sinirli bir şekilde "Sizi mi bekleyeceğiz kardeşim? Hadi girecekseniz girin de başlatalım filmi." dedi. Ben de adamın sert mizacından korkup mecburen salona girdim. Şansıma oturduğum koltuk boştu da yakalanmadım.

(🙎🏼‍♂️ > 🙍🏻‍♂️ > 😨 > 🎬)

Film ilk filme göre daha güzeldi ama içimde sürekli bir karmaşa vardı filmi izlerken. Neden ona biletimin az önceki film için olduğunu söylememiştim? Belki de kafama takmayıp keyfime bakmalıydım.

(Burada emoji yok maalesef. Okusaydınız.)

Sanırım ikincisi daha mantıklı gelmiş olacak ki verilen arada gidip son paramla patlamış mısır aldım ve koltuğa geri döndüm.

(😒 >🍿🥤🍿> 😇)

Günün sonunda mutluydum ama mutluluk gece vakti yatmaya çalışırken aklınıza gün boyu yaptıklarınızı düşünene kadar sürüyor bazen.

(🛌🏻 > 💭 > 🕴️> 🥺)
Crazyboy

Kaçak film izlemişsin günaha girmeyeyim diye yanlışlıkla girer gibi yapmışsın da buradaki asıl çılgınlık Cenab-ı Hakkı kandırmaya çalışmak. 😀

Hocam her gününüz böyle heyecanlı geçiyorsa sıkıntı. Kalbe zarar bu kadar adrenalin. Siz şimdi kesin ayakkabılarınızı çıkarttıktan sonra ayakkabılığa koymak yerine kapının dışına koyuyorsunuzdur.

Geri
Yukarı