Kılıf kablosuz şarj performansını etkiler mi?

Genel olarak kılıflar kablosuz şarjda bataryanın daha fazla ısınmasına sebebiyet veriyor. Şarj etme hızı olarak etkilemez fakat batarya daha fazla ısınacağından ömründen yer. Kılıf olmasa da batarya kablosuz şarj esnasında normalden fazla ısındığından ömrüne etki ediyor fakat bir de kılıf eklendiğinde etkisi artmış oluyor.
Benim bildiğim magsafe cihaz ısınınca voltajı düşürüyor. Eğer bildiğim gibiyse çok bir problemim olmaz diye düşünüyorum.

Keşke buna bu parayı vereceğinize Spigen'den lisanslı bir şeyler alsaydınız. Sorun yaratmaz yine de. Çok endişeniz varsa Apple'ın kendisinden veya Amazon'dan alın. Kullanamazsanız iade edersiniz.

Keşke buna bu parayı vereceğinize Spigen'den lisanslı bir şeyler alsaydınız. Sorun yaratmaz yine de. Çok endişeniz varsa Apple'ın kendisinden veya Amazon'dan alın. Kullanamazsanız iade edersiniz.
Hocam orijinal ürünlerde 2 kat fiyat farkı var. Yorumlarda orijinale çok yakın kalitede yazdıkları için aldım.

Benim bildiğim magsafe cihaz ısınınca voltajı düşürüyor. Eğer bildiğim gibiyse çok bir problemim olmaz diye düşünüyorum.
Ben şahsen zaten ısıtsa da fazla takılmamak gerekiyor diye düşünüyorum 10 bin 20 bin küsür lira paralar veriyoruz, şunu yaparsak şöyle mi olur bunu yaparsak böyle mi olur diye düşünerek kullanmak, kısıtlıyor bizi biraz.

Ancak kablosuz şarj cihazı her türlü normalden daha fazla ısındırıyor bu net. Sıcaklığın batarya ömrüne etkisi de biliniyor ama dediğim gibi ben olsam fazla kafaya takmam.

Geri
Yukarı