Kılıfın Yanlarını Kesip Almak?

Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, yarı şeffaf, yarı gri bir kılıfım var. Kılıf flash ile resim çekerken flashı içeri yansıtıyor ve iğrenç bi görüntü çıkıyor. Kılıfın sadece yanlarını kullanmak istiyorum. Acaba bunu nasıl kesebilirim? :D Kılıfı çöp etmekte istemiyorum, gerçi pek pahalı birşey değilde, çöp olmasın. Kılıfın arkasını kesip, yanlarını kullanmak istiyorum.

sM5eP5q.jpg

nmG2E8q.jpg

Siteye yüklenmedi boyutu büyük olduğundan. Resimi nasıl küçülteceğimi bilemedim.

Öyle yapacaksanız kılıfı hiç kullanmayın bence :) Arkası olmayan kılıf biraz garip geldi. Fakat ölçüleri alıp bunu yapabilecek birine götürürseniz yapar diye düşünüyorum.

Pek anlamıyorum ama S3'ün bükülebilir kılıfından gibi duruyor. Arkadaşım kullanıyor, hiç böyle şikayetçi olmadı. Bildiğim kadarıyla orta alttaki delik flaş için yapılmış. Bunu makas ile büyütebilirsin.

S3'ün Flash'ı kameranın sağında ve uzağında. :D Benim telefonum S3 Mini, hiç yere düşürmem, kılıfıda güzel dursun diye kullanıyorum. :D Önden güzel duruyorda, kılıf yarı gri olduğu için, güneşte sararmış gibi duruyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı