Kitabın orta tarafını kesip içine hediye koymak

• Konuyu başlatan Bekir Öztürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 14B
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Arkadaşlar aslında daha var ama işlemin uzun süreceğini düşündüğüm için konu açıyorum. Arkadaşıma resimdeki gibi bir şey hazırlamak istiyorum. Sizce kitabı o şekilde nasıl kesebilirim? Kitap ve kolye hakkındaki görüşlerinizi merak etmiyorum, belirtmezseniz sevinirim.

Yapılmak istenen

Ekran Görüntüsü (512).png

Yapılacak olan

10528058_908256715867967_2138562491_n.jpg

Kesilecek kısım

10529401_908256892534616_2109329767_n.jpg

Amacın sadece kırmızı çerçeveli bölümü kesmek ise maket bıçağı işini görebilir, tabi ki karar senin.

İşi hiç riske atamayacağım için kullanmadığım bir defterde denedim. Hem düzgün kesemiyorum hem de bazı yerler katlanıyor. Buradan düzgün bir fikir çıkmaz ise her sayfayı tek tek ölçülerine göre keseceğim.

Şöyle yap, eline bir maket bıçağı ve bir cetvel al. Kağıdı diğer sayfalardan ayır ve masaya koy. Keseceğin kısma cetveli koy ve o kısımdan cetvel yardımıyla maket bıçağı ile bastırarak kes. Keseceğin karenin her kenarını bu şekilde kes. Kolay bir yöntem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı