Kilis'e roket düştü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Murat bey sizin mod'luğa noldu ?
:) Çok oldu çıkalı. 4/5 ay olmuştur heralde.

Sen ne anlatıyorsun ki bana?
Ne anlattığım yukarıda yazılı okumasını mı bilmiyorsun?
Daha bugün İstanbul'da bir patlama daha gerçekleşti, 'Gerilla TV' adı altında bir kanalda ölen gencecik çoluk çocuğun ölümüne efekt eklenip editlenip sunuluyor.
Olmayan birşey mi nerede yaşıyorsun sen? Tek bizde mi olduğunu sanıyorsun bunların? Şikayetin varsa yeri burası değil git o Tv'yi şikayet et.
Ne isterse izlermiş öyleymiş böyleymiş.
Aynen öyle.
Türkçülük diye birşey yok Türk milleti var.
______
Diğer yazdıklarını alıntılamadım saçmalıkları yazdığın için.

:) Çok oldu çıkalı. 4/5 ay olmuştur heralde.

Ne anlattığım yukarıda yazılı okumasını mı bilmiyorsun?

Olmayan birşey mi nerede yaşıyorsun sen? Tek bizde mi olduğunu sanıyorsun bunların? Şikayetin varsa yeri burası değil git o Tv'yi şikayet et.

Aynen öyle.

Türkçülük diye birşey yok Türk milleti var.
______
Diğer yazdıklarını alıntılamadım saçmalıkları yazdığın için.
Türkçülüğü inkar ediyorsan acilen muayene olmalısın. Türkçülük vardır, Türkçüler vardır. Türk milleti de vardır, senin gibi 'Türkçülük' diye bir şey yok diyen güruhlar da vardır. Bunların olması sebebiyle rahatça izdivaç veyahut benzeri programlar izleyebilirim fikri ve düşüncesi oluşmamalı. Bir milleti 'salak' yapmanın en büyük etkenleri budur. 'Bunlar olabiliyor ki?' demek yerine 'Nasıl bitirebiliriz?, Nasıl azaltabiliriz?' diye düşünmek lazım. Tabi bunu sen düşünme, teklifim hâlâ geçerli izdivaç izlemelisin. Zannediyorsunuz ki hep tanımadıklarınız ölecek.

Türkçülüğü inkar ediyorsan acilen muayene olmalısın.
Benden de sana tavsiye sende bir psikoloğa git ve biraz sosyal hayata çık klavyeden bu işler olmuyor.
'Bunlar olabiliyor ki?' demek yerine 'Nasıl bitirebiliriz?, Nasıl azaltabiliriz?' diye düşünmek lazım.
Düşünmek değil icraat lazım düşünürsen böyle klavyeye asılırsın, haberlere konuşmacı olarak anca çıkar laf söz edersin.
Tabi bunu sen düşünme, teklifim hâlâ geçerli izdivaç izlemelisin.
İstediğimi izlerim, siz nasıl izliyor, şuan bilgisayar, telefon kullanıyor, yiyor, içiyor, rahat yatıyorsan bende aynılarını yapıyorum.
Zannediyorsunuz ki hep tanımadıklarınız ölecek.
Öyle düşünen sizsiniz gördüğüm kadarıyla.

Benden de sana tavsiye sende bir psikoloğa git ve biraz sosyal hayata çık klavyeden bu işler olmuyor.

Düşünmek değil icraat lazım düşünürsen böyle klavyeye asılırsın, haberlere konuşmacı olarak anca çıkar laf söz edersin.

İstediğimi izlerim, siz nasıl izliyor, şuan bilgisayar, telefon kullanıyor, yiyor, içiyor, rahat yatıyorsan bende aynılarını yapıyorum.

Öyle düşünen sizsiniz gördüğüm kadarıyla.
Bilmediğin biri hakkında konuşmak çok kolay olmalı. Bak profilim de ne yazıyor meslek kısmında, bak bak çekinme. Senin asla yapamayacağın o sorumluluğun altına dahi giremeyeceğin bir meslek. Cumartesi mesela yine gidiyorum Mardin'e. Ben sana bunu yapamazsın demedim, bu günlük ihtiyaçlarını yapabilirsin ama benimle ileri geri Türkçülük davası hakkında konuşamaz ve Türkçülüğü kendi boş düşüncelerince silemezsin. Millet istediğini izler milletin elinden 'keşke olmasaydı' demekten başka bir şey zaten gelmez bu acı bir gerçek lakin anlamamışsın anlatayım biz milletin her zaman rahat yaşamasını isteriz ama senin gibileri bir zahmet bombanın patlamış olduğu memlekette izdivaç izleyen kişileri savunmasın. Diyorsan ki kendimden eminim yeryüzüne barışı getireceğim problem yok.

Bak profilim de ne yazıyor meslek kısmında, bak bak çekinme. Senin asla yapamayacağın o sorumluluğun altına dahi giremeyeceğin bir meslek.
Ne yazdığı değil ne yaptığın önemli olan. Bunlar meslekle olmuyor bilgiyle oluyor.
Diyorsan ki kendimden eminim yeryüzüne barışı getireceğim problem yok.
Onu zaten yapıyorum ama söyleyecek değilim ne yaptıklarımı. Diğer söylediklerin yine parti sözleri vs. o yüzden cevap yazmıyorum. Kısaca boş boş konuşarak konuyu buralara getirdiniz helal olsun.

Ne yazdığı değil ne yaptığın önemli olan. Bunlar meslekle olmuyor bilgiyle oluyor.

Onu zaten yapıyorum ama söyleyecek değilim ne yaptıklarımı. Diğer söylediklerin yine parti sözleri vs. o yüzden cevap yazmıyorum. Kısaca boş boş konuşarak konuyu buralara getirdiniz helal olsun.
Ne dediysen cevapladım, herhangi bir çapırtma konuyu değiştirme yok. Meseleyi daha iyi kavraman için detaya inmem gerektiği için farklı yorumlar da eklemiş olabilirim. Haliyle cevap verecek başka bir şey bulamayınca böyle söylemlere yönelmen de gayet normal. Tekrar etmekten çok sıkıldım ama maksat o gönlün hoş olsun benim de amaç ve hedefim barış ve huzuru götürmektir bu beldelere. Bilgisiz insanları zaten almıyorlar meraklanma, ve fazla bilgi bazen hayat kurtarmaz. Türkçülük bir parti değildir, bir parti ile alakası yoktur. Bozkurt MHP'nin değil Türklüğün simgesidir, Türkçülük MHP'ye veyahut başka partiye ait değil bizzat Türklere mahsustur. Araştırırsanız detaylı bilgiye ulaşırsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı