Kilitli ekrandayken bildirim sesi geliyor ama bildirim yok

barisklz

Femtopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy A50 kullanıyorum. Telefon kapalıyken bildirim sesi geldi açtığımda arka planda sadece Instagram açıktı ama bildirim çubuğunda hiçbir şey yoktu. Son gelen bildirimlere baktığımda Galaxy Store ve Samsung visit in diye 2 uygulama vardı ancak bunlardan geldiğini de düşünmüyorum acaba telefona virüs falan mı girmiştir?

Samsung Galaxy A50 kullanıyorum. Telefon kapalıyken bildirim sesi geldi açtığımda arka planda sadece Instagram açıktı ama bildirim çubuğunda hiçbir şey yoktu. Son gelen bildirimlere baktığımda Galaxy Store ve Samsung visit in diye 2 uygulama vardı ancak bunlardan geldiğini de düşünmüyorum acaba telefona virüs falan mı girmiştir?
Up

Son düzenleme:
Hocam bu tarz şeyler çok nadiren yaşansa da bazen virüs kaynaklı bazen ise sorunlu programlar kaynaklı olabiliyor. Ben cihazı titreşim veya sessizde kullanıyorum bu yüzden bu tür bir sorun varsa bile karşılaşmadım, her bildirimden sonra sosyal medye uygulamalırınızı kontrol edin. Eğer son bildirimleri görebiliyorsanız gereksiz uygulamaların güncellemelerini dahi kaldırın ve bildirimlerin tümünü kapatın ekstra olarak da devre dışı bırakın. Ben root atılmış cihazlarımda bile kullanılmayan neredeyse tüm sistem uygulamalarını kaldırıyorum (gözüken)

Eğer APK ile uğraşmıyor veya APK paketlerini tek kaynaktan alıyorsanız sıkıntı yok sadece linkler, siteler, Wi-Fi ağları vb. şekilde virüs yiyebilirsiniz ki biz bunlara virüs bile demiyoruz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı