Kıllar neyle alınmalı?

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Kısa cevap: Kıllarımızı neyle almalıyız.

Uzun cevap: Merhaba, yemek yaparken yaptığım yemeğin içine kıl düşmüş ve yerken ağzıma geldi midem bulandı üstüne tüm yemeği ziyan ettik. Bu yüzden kol vücut tüm kıllarımı cart cart yolmak istiyorum. Daha önce bir kere almıştım inanmayacaksınız ama cımbızla tek tek yoldum kılları :D geçenlerde de hazır ağdalardan alıp denemelik ağda vurdum ve hiç acı hissetmedim nedense benim canım cidden hiç yanmıyor. Canım yanmıyor orası doğru ama kılların hepsini almak hazır ağdalar ile bayağı masraflı ve zahmetli olacak zaman isteyecek yani. Tüy dökücü kremler varmış markette ve kararsız kaldım sizce hangisini kullanmak daha mantıklıdır?

Gittim ağda aldım deneyeceğim eğer ağda daha iyiyse ağdadan devam değilse tüy dökücü son çare. Çünkü epilasyon aşırı pahalı makine desen o da pahalı ve jilet gibi erken çıkarıyor.

Tüy dökücünün tüyü döktüğü falan yok. Kökten dökmüyor, deri yüzeyinden uzun kalan kısmını temizliyor. En garantisi lazer. Onun da iyisine gitmek lazım. Buz lazer veya Alexandrite kullanan sertifikalı bir yer olmalı.

Birkaç kadın Youtuber izledim, roll on ağdalar çok beğeniliyor onlara bakabilirsiniz.

Tüy dökücünün tüyü döktüğü falan yok. Kökten dökmüyor, deri yüzeyinden uzun kalan kısmını temizliyor. En garantisi lazer. Onun da iyisine gitmek lazım. Buz lazer veya alexandrite kullanan sertifikalı bir yer olmalı.

Birkaç kadın YouTuber izledim, roll on ağdalar çok beğeniliyor onlara bakabilirsiniz.

Vallahi gittim bayağı bir para harcadım bir sürü şey aldım geldim ama dediğiniz gibi tüy dökücü hiçbir fayda etmedi ağda süper aldı ama arada kalan kalıntılara ağda yetmedi elimle almak zorunda kaldım çok sıkıntılı bir şey elle alınca biraz acıyor en garantisi lazerde o da seansı bin lira falan.
s

Son düzenleme:

Geri
Yukarı