Killer e2200 Kod 31 Hatası

ozmo

Kilopat
Daha fazla  
Ethernet driverimın üstünde sarı ünlem var ve güncelle dediğimde zaten güncel diyor. Özelliklerde ise kod31 hatası veriyor. Driver güncel yüklü ama ethernet ile nete bağlanamıyorum yardım edin lütfen.

Adqwsız.png

Adsı1z.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğinizi yaptım oldu fakat anlamadığım ben bunları msi resmi sitesinden indiriyorum olmuyor da bu şekilde nasıl oluyor ? Yani siz nereden buluyorsunuz bu sürücüleri çok teşekkür ederim sorunum çözülmüştür.

Keşke erken yazmasaydım. Çünkü yükledikten sonra ethernet geldi. Bilgisayarımı kapatıp açtım yine aynı sorun yine yukarıdaki hata yüklerken antivirüs varsa kapatın diyordu. Acaba norton engel oluyor mudur. Çünkü yüklerken kapatıyorum. Ama açınca norton açılıyor ya ondan olabilir mi ?

Arkadaşlar aynı sorundan şikayetçiyim. Ama benim ki biraz farklı şöyle ki; bilgisayarıma Msi Live Update programından ethernet sürücüsünü indirip kurduğum zaman çalışıyor. Ancak yeniden başlattığımda yada sonra kapatıp açtığımda tekrar eski haline dönüyor her açtığımda sürücü kaldır ve kur yapıyorum. Deep freeze gibi programlar yok baştan söyleyeyim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı