Kilo alamamak

Kılkurt olabilir hastanede test yaptırın mutlaka. Siz hayvan gibi yeseniz bile kilo alamıyorsanız bu yüzdendir.

Madem konu tekrar açılmış yazayım dedim arkadaşlar şu an tahmini 50 kilodan fazlayımdır veya 50 kiloyumdur tartılmadım eskiden iştahım yok yemek yemiyordum ondan kilo almıyordum şu an bayağı yiyorum 50'yi geçmişimdir yine az fakat bu bile başarı benim için

Acaba kilo alabildi mi kardeşimiz.

Nice be gg.

Kılkurt olabilir hastanede test yaptırın mutlaka. Siz hayvan gibi yeseniz bile kilo alamıyorsanız bu yüzdendir.

Eskiden yiyordum yemek ama şu an eskisine nazaran 2 kat daha fazla yiyorum 1 saatte bir yiyorum yemek hem kilo almak için hem de midem genişledi ondan dolayı acıkıyorum.

Yulaf bebe bisküvisi ceviz gibi yüksek kalorili yiyecekler ye. 1 dakika bile aç kalma. Tıkanana kadar ye.

28 kile ne? Benim bir bacağım falan herhalde

Eskiden yiyordum yemek ama şu an eskisine nazaran 2 kat daha fazla yiyorum 1 saatte bir yiyorum yemek hem kilo almak için hem de midem genişledi ondan dolayı acıkıyorum.

Bence tekrar doktora git bağırsağında parazit var mı diye baktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…