Kilo alamamak

Arkadaşlar, 15 yaşındayım ve 28 kiloyum. İştahlıyım. Yemem içmem yerinde fakat ne yapsam da kilo alamadım. Ne önerirsiniz?
Ben de 15 yaşındayım 1.95 boyunda, 75 kiloyum. Bence akşamları abur cubur yiyebilirsin baya baya kilo alırsın.
Buna ek olarak doktora gidip kendine menü çıkarabilirsin, kilo konusunda boy da önemli bir etken.

Hocam 15 yaşında olup 28 kilo olmak nedir? Gidin uzman yardımı alın bizim vereceğimiz tavsiye hiçbir işe yaramaz.

(Boyunuz ne kadar?)

Ah hocam gittim zaten :( 3 yıldır uğraşıyor ailem benimle boyumda kısa 1.45'im. Gelişme geriliği var dedi doktor yerse içerse düzelir dedi iştahım yerine geldi hala bir şey yok.

Ah hocam gittim zaten :( 3 yıldır uğraşıyor ailem benimle boyumda kısa 1.45'im. Gelişme geriliği var dedi doktor yerse içerse düzelir dedi iştahım yerine geldi hala bir şey yok.
Gelişme geriliğinin tedavisi hastalığın kötülüğüne göre değişiyor diye biliyorum. Doktorunuz bu yöntem işe yaramadığı halde neden başka bir şeyler önermedi?

Gelişme geriliğinin tedavisi hastalığın kötülüğüne göre değişiyor diye biliyorum. Doktorunuz bu yöntem işe yaramadığı halde neden başka bir şeyler önermedi?

Vallahi et ürünleri tüket dedi, tüketiyorumda kanımda normalinden düşüktü O'da yükseldi. Ne yapacağım bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı