Kilo ile kıyafet satan yerler

raigod

Hectopat
Yer
Japonya
Daha fazla  
Meslek
İblis avcısı
Birkaç yerde videolarını gördüm ama nedir tam olarak bilen açıklayabilir mi?
Bir de varsa böyle kıyafet satan yerler bilen söyleyebilir mi?

Toptancılar satıyorlar ama 1-2 kilo gibi şeyler alamzsın.
En basiti çorap işine gireyim dedim 1100 liraya satıyorlar en az alınabilecek oranda malzemeyi O kadar da çorap alsam satabileceğimin garantisi yok ben nabız yoklamak için 40 çift falan almayı düşünüyordum bu şekilde 200 çift gibi bişey oluyordu.

@MisakiTaro Arkadaşın dediği gibi Türkiye'de değil önceden türkiyeded yapılıyordu bildiğim üzere fakat şu dönemde hiç denk gelmedim. Ama yapan bir yerler vardır mutlaka.

Son düzenleme:
Toptancılar satıyorlar ama 1-2 kilo gibi şeyler alamzsın.
En basiti çorap işine gireyim dedim 1100 liraya satıyorlar en az alınabilecek oranda malzemeyi o kadar da çorap alsam satabileceğimin garantisi yok ben nabız yoklamak için 40 çift falan almayı düşünüyordum bu şekilde 200 çift gibi bir şey oluyordu.

@MisakiTaro arkadaşın dediği gibi Türkiye'de değil önceden türkiyeded yapılıyordu bildiğim üzere fakat şu dönemde hiç denk gelmedim. Ama yapan bir yerler vardır mutlaka.

O videolar genelde Türkiye'de değil ama kıyafet satan pazar tarzı yerler varsa bulunduğun yerde, orada olabilir.

Hocalar Türkiye'de olması şart değil zaten isterse Hollanda'dan isterse Çin'den gelsin (Çin'den gelmesin de) varsa bildiğiniz yerler söyleyebilirsiniz.

Hocalar Türkiye'de olması şart değil zaten isterse Hollanda'dan isterse Çin'den gelsin (Çin'den gelmesin de) varsa bildiğiniz yerler söyleyebilirsiniz.
İnternette toptancıların kendi siteleri vs. oluyor araştırabilirsin.
Ankaradaysan bent deresi civarında toptancılar var oralarda bulabilirsin belki, İstanbulda da sokak aralarında tekstil dükkanları falan var birde ikizdere de fabrikalar vardı onlara da sorabilirsin.

Geri
Yukarı