Kilo verme

Egemen Demirkan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Ben 16 yaşındayım, kilom 93 ve 180 cm boyum var. Günlük 4 set 3 tekrar yağ yakıcı egzersizlere başladım ve kendimi yoğun bir diyete soktum sizce bu yoğun süreçte 2 ay sonunda kaç kilo verebilirim.
Çocukluğumdan beri futbol oynar dururdum fakat geçen sene kolum ve bacağım kırılınca futboldan soğuduğum için hareketsiz kaldım ve aniden bu kiloları aldım.(Eskiden normal düzeyde kilom vardı).
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz iyi günler dilerim. Şimdiden teşekkürler.
Not: Herhangi bir çikolata yeme gibi bir alışkanlığım yoktur.

Bende ekmeği hep keserek 1 ayda 6 kilo vermiştim eğer ekmek yiyorsan hiç yeme 2 ayda bünyene göre 5-15 kilo verirsin.

Merhaba arkadaşlar,
Ben 16 yaşındayım, kilom 93 ve 180 cm boyum var. Günlük 4 set 3 tekrar yağ yakıcı egzersizlere başladım ve kendimi yoğun bir diyete soktum sizce bu yoğun süreçte 2 ay sonunda kaç kilo verebilirim.
Çocukluğumdan beri futbol oynar dururdum fakat geçen sene kolum ve bacağım kırılınca futboldan soğuduğum için hareketsiz kaldım ve aniden bu kiloları aldım.(Eskiden normal düzeyde kilom vardı).
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz iyi günler dilerim. Şimdiden teşekkürler.
Not: Herhangi bir çikolata yeme gibi bir alışkanlığım yoktur.
Yeşil Çay tüketebilirsin gerçekten çok faydalı.

Şimdi olay sadece yağ yakmaktan ibaret değil. Ya da hızlıca kilo kaybına girmenizde fazlalıkların sarkmasına sebep olacaktır. Bununla birlikte ya harici ağırlık ya da vücudunuzun ağırlığını kullanarak antrenmanlar yapmalısınız. Vücudunuz kilo kaybıyla beraber sıkı hale gelmeli. Yoksa görünüş itibariyle pek istenilen elde edilemez. İnternet üzerinde bu konuda çok güzel videolar ve içerikler var. Değerlendirin.

Şimdi olay sadece yağ yakmaktan ibaret değil. Ya da hızlıca kilo kaybına girmenizde fazlalıkların sarkmasına sebep olacaktır. Bununla birlikte ya harici ağırlık ya da vücudunuzun ağırlığını kullanarak antrenmanlar yapmalısınız. Vücudunuz kilo kaybıyla beraber sıkı hale gelmeli. Yoksa görünüş itibariyle pek istenilen elde edilemez. İnternet üzerinde bu konuda çok güzel videolar ve içerikler var. Değerlendirin.

Zaten günlük olarak 4 set 3 tur egzersiz yaptığımı belirtmiştim. Görüşün için teşekkür ederim
Daha benzer tavsiyeleriniz varsa değerlendirmek isterim.

Zaten günlük olarak 4 set 3 tur egzersiz yaptığımı belirtmiştim. Görüşün için teşekkür ederim
Daha benzer tavsiyeleriniz varsa değerlendirmek isterim.

"Yağ yakıcı" olarak belirttiğiniz için ben burada "ağırlık" olarak düşünmedim. Vermek istediğiniz kilolarınız varsa "beslenme" ve "egzersiz dengesi" çok önemlidir. Birden katı diyete başlarsanız bu da vücudunuzda direnç ve enerji kaybı yaratacaktır. Bal, meyve, kuru yemiş gibi içeriklerden tatlı-enerji ihtiyacınızı da çok abartıya kaçmayacak şekilde sağlamanız lazım. Sonuçta şeker vücuda hormon sağlar ve eylemlerimizin temelinde hormonların etkisi büyüktür.

Eğer ağır bir sağlık sorunun yoksa su orucunu tavsiye ederim
Bir bak istersen
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı