Kim Bu HaQQuS?

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar sabah video izliyordum ve karşıma bu kanalın videosu çıktı. Biraz göz gezdirdim kanalda ve bir videosunda bit karşılaştırarak ekran kartı aldığını gördüm. Bilgili bir abimiz ama bazı konularında eksikleri var sanırım. Sürekli Vatan'ı savunduğunu gördüm birkaç videosunda gerçi normal çalıştığı yer Vatan Bilgisayar ama gerçektende bütçe dostu bilgisayar diyip Vatan'dan toplaması bana çok şaşırtıcı geldi. Birkaç videosunu izleyip bu konuya yorum yapmanızı öneririm hem belki bu konuyu görüp kendisi de farkeder yorumlarda ne kadar belirtmek amacıyla yazdım görür mü bilmem. Son olarak ise forumda önerilmeyen markaları savunduğunu gördüm. Everest, Snopy, Tigoes kısacası Vatan'da olan ürünlerin tanıtımını çekmiş sadece benim izlediğim kadarıyla sizin de bu konu hakkında ki görüşlerinizi almak isterim. Kesinlikle yanlış anlaşılmasın abimiz çok iyi bir insan belli ama bana yaptığı birkaç hareket saçma geldi sadece.

Videolarına bakıyorum bazen. Reklam amaçlı yaptığını düşünmüyorum. Genelde takip edenlerin isteği doğrultusunda yapıyor bence. Zaten çoğu Vatan'dan toplar mısın deyince haliyle oradaki ürünlere yönelik uygun toplamaya çalıştığını düşünüyorum. Çünkü halen çoğu kimse internetten alırken çekinebiliyor.

Adam bildiğim kadarıyla Vatan' da çalışıyor o yüzden vatandan toplaması veya ürünleri övmesi normal. Gidip kötülese iş kötüye gider sanırım :).

Komik bir tip. Bir videosuna denk gelmiştim. Bir çocuk elinde kamera ile gidiyor mağazaya ve birlikte PC topluyorlardı. Sanırım konusu burada da açılmıştı.

Adamım bayağı bir eksikleri var donanım konusunda. Ben bir kaç videosunu izlemiştim daha doğrusu denk gelmişti. Dayanamayıp kapattım. Video altındaki yorumlara bakınca da daha da sinir oldum. Bana göre hiç iyi bir kanal değil. Sunuşu da iyi değil. Eksikleri var. He samimi olabilir mi olabilir. Ama bu kötü olduğunu değiştirmiyor maalesef.

Furylevel fantech HG 15 kulaklığını tanıttı, önerdi. Ben de aldım, leş gibi kulaklık. Rahatlık yok, terletiyor, mikrofonu cızırtılı, ses berbat. Bu adamı dinlemeyin. Sponsorlardan para alıyor, haQQus'de aynı. Bu ikisi veletleri kandırıp sponsorlardan para alıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı