Kim bu Recep Baltaş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

420_T

Kilopat
Makaleler
2
recep kraltas.jpg

Uzun yıllar evvel DH forumda bulunmuş, o sıralar çalışmakta olduğu Chip dergisinin yaptığı çalışmalarını yürüttüğünden dolayı DH yönetim tarafından forumdan uzaklaştırılmıştır. Forumda bugün hala arkasından konuşulan kişi. Almanca öğretmenliği okumuş, bir bölüm daha vardı yanılmıyorsam. İleri seviye İngilizce ve Almanca bilgisi vardır. Sadece bilim ve teknoloji alanında değil, sosyal ve kültürel, yurt dışı tecrübeleri de var. Muhtemelen çoğunuz annenizin sütünü içtiğinden bu yana birçok platformda, internet mecrasında sayısız kişiye karşılıksız yardımlarını sunmuş, videoları da eklersek Ali Güngör ile beraber yüz binlerce kişinin derdine çözüm olmuş, halen de aktif olarak devam eden teknoloji editörü, aynı zamanda forum yöneticisidir.

Şu an bildiğimiz gibi Technopat'ta editörlüğe devam etmekte. Editör arkadaşı, aynı zamanda Technopat'ın kurucusu ve sahibi, Level ve Chip dergisinde editörlük yapmış Berker Güngör'ün kardeşi; Ali Güngör ile Technopat'ın bu günlere gelmesini sağladılar. Forum, Youtube ve Twitter'dan aktif video ve makaleler paylaşılmakta.

''Ali, bu bağlamda bu bir ekran kartı.''
''Evet Recep, bu bir ekran kartı.''

Anti Recep Baltaş'ların ve merak konularının artış göstermesinden dolayı, tek kalemde kısa bir özet geçeyim dedim...🤭 Bilmeyenler de öğrenmiş olur. Konu altına bilinmeyenleri paylaşabilir, eklemeler velakin düzeltmeler yapılabilir.

Ne istiyorsunuz şu adamdan arkadaş. Tanrı olarak tapacaksınız neredeyse forumda bu gidişle. O da senin benim gibi bir insan.
Deme öyle. İnsan üstü, taptığım biri kendisi 😄 Şaka bir yana, bu konunun açılması lazımdı. Böyle yorumların gelmesi kaçınılmazdı, göze alarak açtığım bir konu oldu. Bu arada, merakımdan soruyorum, taptığımı nereden anladın? 🤓

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı