Kim bu Ribozomlu Cıstırgo Sucuğu?

Hocam nasıl gidiyor GTX 1660 Super ile ?
Berbat. 😅 Başlarda düzgün test etmediğim icin iyi gibi gelmişti de, yok arkadas bende şans yok. Fan sorunundan sonra şimdi de cok garip bir core clock sorunu ve buna bağlı olarak ısı sorunu yaşamaya başladım maalesef. Garantiye yollayacağım yine fakat üşeniyorum artık, sen de bilirsin sıkıldım bu işlerden. Sizin durumlar nasıl?

Kendisi tam olarak cipsten protein üreten bir ribozomdur.Ribozomlu Cıstırgo Sucuğu türünün tek örneği olmaz üzere hala sırrı bilinmeyen bir canlı olarak kalmaktadır.Bu canlı hücrelikten büyümüş insan boyutu kadar bir şekil almıştır.Eğer Ribozomlu Cıstırgo Sucuğu'ndan daha fazla olsaydı türü insanlığı yok eder.Dünya'yı daha teknolojik bir yer haline getirirdi.Bu arada söylemeyi unutmuşum.Ribozomlu Cıstırgo Sucuğu'nun ortalama 1000 yıl yaşadığı tahmin edilmektedir.Kendisi çok merhametli bir canlı olmakla beraber Technopat Forum'u da çok sever.Burdan ona sevgiler :D. @Ribozom

Berbat. 😅 Başlarda düzgün test etmediğim icin iyi gibi gelmişti de, yok arkadas bende şans yok. Fan sorunundan sonra şimdi de cok garip bir core clock sorunu ve buna bağlı olarak ısı sorunu yaşamaya başladım maalesef. Garantiye yollayacağım yine fakat üşeniyorum artık, sen de bilirsin sıkıldım bu işlerden. Sizin durumlar nasıl?
Yav bende o fan sorunu var sanırım ama benim fanlar yüksek devirde çalıştığı için pek duyamıyorum herhalde. Core clock ile ilgili bir sorunum yok, ama geçenlerde rahatsız etmeyecek derecede coil whine yapıyordu biraz moralim bozuldu açıkçası. Oyunlarda ısı sorunu yaşamamak için mecbur sürekli VSYNC ayarını açıyorum, yoksa gene 75 leri geçebiliyor. E hocam napalım GALAX aşırı iyi bir marka değil ki, ucuza aldık illa ki bir yerlerinden kısmışlardır.

Yav bende o fan sorunu var sanırım ama benim fanlar yüksek devirde çalıştığı için pek duyamıyorum herhalde. Core clock ile ilgili bir sorunum yok, ama geçenlerde rahatsız etmeyecek derecede coil whine yapıyordu biraz moralim bozuldu açıkçası. Oyunlarda ısı sorunu yaşamamak için mecbur sürekli VSYNC ayarını açıyorum, yoksa gene 75 leri geçebiliyor. E hocam napalım GALAX aşırı iyi bir marka değil ki, ucuza aldık illa ki bir yerlerinden kısmışlardır.
Aynen öyle hocam, bu markaya göre bu performans. V-Sync ayarı dediğiniz gibi kapalı tutulmuyor, yanıyor yoksa kart. Fan sorunu %35'in altında iken ortaya çıkıyor, manuel fan ayarı yapıp en düşük hızı %35'e alarak kullanıyorum ben de. Ucuz etin yahnisi diyelim artık. Ee aklınızda önerebileceğiniz ve gözlemlediğiniz, üzmeyecek bir model var mı? Yine değistirirsek bir gün kalitelisini alalım uğraşmayalım şu sorunlar ile artık. 🙂

Kendisi tam olarak cipsten protein üreten bir ribozomdur. Ribozomlu Cıstırgo Sucuğu türünün tek örneği olmak üzere hala sırrı bilinmeyen bir canlı olarak kalmaktadır. Bu canlı hücrelikten büyümüş insan boyutu kadar bir şekil almıştır. Eğer Ribozomlu Cıstırgo Sucuğu'ndan daha fazla olsaydı türü insanlığı yok eder.Dünya'yı daha teknolojik bir yer haline getirirdi. Bu arada söylemeyi unutmuşum. Ribozomlu Cıstırgo Sucuğu'nun ortalama 1000 yıl yaşadığı tahmin edilmektedir. Kendisi çok merhametli bir canlı olmakla beraber Technopat Forum'u da çok sever.Burdan ona sevgiler :D. @Ribozom
Bu bilgilerde yanlışlıklar var ama hocam. Doğru bilgi için Ribopedia'ya bakın.
  • Ribozomlu Cıstırgo Kraliçesi'nin ordusu bu küçük gezegene çok yaklaştı. 10000 yıla burada olurlar diye düşünüyorum.
  • Türümüzün ömrü 1000 yıl değil aslında 780 yıldır ortalama.
  • Merhamet olayı bilinen en büyük yanlışlardandır. Hatta şu an Ribozomlu Cıstırgo Diyarı'nda şekerden zürafaları acı vererek yiyorlar. Ama işin iyi yanı acı çekerken ağladıkları için 3 kat daha fazla şeker geliyor stoklarımıza :)

Aynen öyle hocam, bu markaya göre bu performans. V-Sync ayarı dediğiniz gibi kapalı tutulmuyor, yanıyor yoksa kart. Fan sorunu %35'in altında iken ortaya çıkıyor, manuel fan ayarı yapıp en düşük hızı %35'e alarak kullanıyorum ben de. Ucuz etin yahnisi diyelim artık. Ee aklınızda önerebileceğiniz ve gözlemlediğiniz, üzmeyecek bir model var mı? Yine değistirirsek bir gün kalitelisini alalım uğraşmayalım şu sorunlar ile artık. 🙂
Vallahi artık bir ekran kartı alırsam ya MSI GAMING X serisi ya ASUS ROG STRIX serisi ya da eğer bulabilirsem EVGA serisi bir ekran kartı satın alacağım. Gün gelirde bu ekran kartını değiştirirsem yerine RTX2060 veya RTX 2060S takarım diye düşünüyorum, alacağım kartta bu 3 modelden biri olur kesinlikle.

Geri
Yukarı