Kim Jong Un ve Yine Bir Füze Olayı

Ben yeni bir sıcak savaşın çıkmayacağından o kadar emin değilim.
Ben eminim. Şimdi sorarsın sen "Nasıl eminsin?" diye. :D

Dünya şuan gerçekten çok gergin herkes trafikte sıkışmış, sürücüler gibi. :D Herkes birbiriyle bir hasetlik falan içinde.

Dünyada bir şekilde 2 ülke ciddi anlamda birbirine girse, diğer taraflar destek verecek. Ondan sonra "vay efendim sen neden o ülkeye destek verdin al sana füze?" diyecek benim sevdiğim kişilik ve kankam Kim Jong Un :D Ama böyle bir şey olursa dünyada yaşayan canlı kalır mı emin değilim? Zira çok fazla nükleer, kimyasal, biyolojik vs. gibi bomba türevi var, pek mantıklı bir iş yapılmaz. :D

Hocam kimse çevreci örgüt destekçisi değil ki. :D

Adam defalarca nükleer deneme yaptı.

Bunun çevreye küçük bir zarar verdiğini düşünmüyorsunuzdur sanırım. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kimse çevreci örgüt destekçisi değil ki. :D

Adam defalarca nükleer deneme yaptı.

Bunun çevreye minyatür bir zarar verdiğini düşünmüyorsunuz herhalde. :D
Düşünmüyorum elbet. :D
Ama bir savaş çıkarsa çığ gibi büyüyüp tüm dünyayı içine alır. Endonezya'nın bile nükleer bombaları varsa kesin bir çak ada ülkesi falan haritalardan silinir. :D
Onu diyorum Mayk. Sen de internet gidip gelince BIOS pili sökülmüş anakart gibi olmuşsun. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tom Hanks'a hastayım arkadaş. :)

Bir de seneye dünya kupası var FIFA. (y)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı