Kim Milyoner Olmak İster yarışması kurgu mu?

Aramızda hiç yarışmaya katılan veya ön elemeye katılan biri var mı? Ben ve birkaç arkadaşım uzun süre önce başvurmuştuk herhangi birimize daha ulaşan olmadı. Bazı yerlerde ön elemede sadece reyting getirebilecek insanların seçildiğini okumuştum, eğer gerçekten öyle ise bizim gibi düz insanlar için pek umut yok herhalde. Yarışmayı 30 dk kadar izlediğinizde üstte belirttiğim ifadeye hak veriyorsunuz aslında, yani ben hiç düz bir insana rastlamadım, her yarışmacının anlatacak farklı bir hikayesi, farklı bir mesleği, farklı bir dış görünüşü var. Siz yarışmanın kurgu olduğunu düşünüyor musunuz? Hayırlı forumlar.
Tanıdığımın ablası katılıp 7.500 lira aldı. Oradan da vergi kesiliyormuş. Kendisine 6.300 küsür kalmış.

Tanıdığımın ablası katılıp 7.500 lira aldı. Oradan da vergi kesiliyormuş. Kendisine 6.300 küsür kalmış.
Aynen öyle, %20 vergi var. Yani 1 milyon kazansan dahi milyoner değilsin. Ben pek kurgu olduğunu düşünmüyorum, çağrılıp gitmeyen yakınlarım olmuştu ama elbette özenle seçiliyorlardır.

Bana çok öyle herkesin kabul edileceği ve herkesin adil yarıştığı bir yarışma gibi gelmiyor. Sanki seçiyorlar, ihtiyacı belirliyorlar ona göre bir soruya kadar gelmeni sağlıyorlar ve eliyorlar.

Son zamanlarda çok güvenilir gelmemeye başladı zaten bana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı