Esra Erol kurgu mu?

468113

Decapat
Evde genelde esra erol açık oluyor benim de arada gözüm kayıyor bakıyorum ama gerçek değil de kurgu gibi geliyor özellikle bazıları çok gözüme çarpıyor esra erol kurgu bir program mı?

Fark ettiyseniz hepsi doğulu ya da köy kesimden gelen kişiler.
Muhtemel durumlar bunlar. Tabii bazısı abartı geliyor.

Eski izdivaç programları falan olsa onlar kurgu fakat bunlarda kurgu yok. Yani şöyle yok, gelen insanlar geneline bakarsanız cahil insanlar. Bunlar bu tür insanları kıyıdan köşeden bulup programa alıyorlar. Ne deseler yaptırabiliyorlar, gel desen gelir git desen gider. Farkettiyseniz biraz sivri dilli hakkını savunan biri çıktımı hangi program olursa olsun sunucular hemen tersler stüdyodan falan kovar. Diğer programda da öyle mesela tamam doğru konuştuğu haklı olduğu yerler var ama insanları çok aşağılar şekilde bir üslupla konuşuyorlar dediğim gibi karşılarındakini cahil gördükleri için istediklerini sallıyorlar. Ben oturup izlemem ama illaki haberlerde, veya sosyal medyada bazen yaşanan olaylar karşımıza çıkıyor. Zaten böyle konuların canlı yayında yapılması çok saçma. Orda insanlar yargılanıyor haklıysa nolcak? Mahkemede olsa bu olay sadece mahkeme biliyor fakat sen bunu canlı yayında yapıyorsun.

Geri
Yukarı