Kimetsu no Yaiba Hakkında Bilinmeyenler

Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı
Bilinmeyen bazı şeyleri listeledim. 4.'ye kadar spoiler yok, 4.'den sonra hafif spoiler var.

1-

rengoku.jpg

Kılıçlar ateş, su, yıldırım gibi şeyler çıkarmazlar. Hepsi görsel efekttir. Yazarın açıklaması "Kılıçılar su ya da onun gibi bir şey yaymıyor, sadece onları izleyen insanlar böyle hissediyor ve öyle görünüyor. Bu kadar."

2-

mist.png

Sis hashirası Muichiro 14 yaşındadır.

3-

Kiriya_Colored_Profile.png

Kiriya erkektir.

4-

aasdad

Sabito yaşasaydı en güçlü hashira olabilirdi. Dağdaki tüm iblisleri öldürmüştü el iblisine ölmesinin sebebi muhtemelen yorulması ve Giyu'yu korumaya çalışmasıydı.

5-

akaza.jpg

Akaza kadınları yemez.

6-

sunbreathingi.jpg

Bilindik nefeslerin ortaya çıkmasının sebebi güneş nefesini kimsenin yapamaması, çok zor olmasıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar zaten mangada geçiyor. Bilinmeyen şeyler değiller açıkçası.

Benim bilmediklerim vardı dostum neden bu kadar takıldın ki bilmeyenler bilgilenmiş oldu senin bilmenin bir önemi yok biliyorsan araştırmışsındır.
Ben mesela
1-2-3-5'i bilmiyordum çoğu kişide bilmiyordur diye düşünüyorum araştırmamışsa.

Benim bilmediklerim vardı dostum neden bu kadar takıldın ki bilmeyenler bilgilenmiş oldu senin bilmenin bir önemi yok biliyorsan araştırmışsındır.
Ben mesela
1-2-3-5'i bilmiyordum çoğu kişide bilmiyordur diye düşünüyorum araştırmamışsa.
Araştırmadım kardeşim mangada yazıyor bunlar.

4 tam olarak yazmıyor , 1'de tam olarak yazmıyor eklerde bulunuyor . Ben animeciler için hazırlamıştım genel olarak bence bu kadar takılmaya gerek yok okuyun geçin her şeye çamur atmak manasız bence .
Çamur atmaya çalıştığım yok, sadece mangada geçtiğini ve bilinmeyen şeyler olmadığını söyledim o kadar.

Geri
Yukarı