Kimlik bilgileri ile neler yapılabilir?

Efe684

Hectopat
T.C. kimliğimi CC yöntemiyle mi bilmiyorum, panelden bulmuşlar. Ne yapmam gerekiyor? Neler yapabilir T.C. ile?

T.C. Kimliğimi CC yöntemiyle mi bilmiyorum, panelden bulmuşlar. Ne yapmam gerekiyor? Neler yapabilir T.C. İle?
CC dediğiniz şey c*rding ile alakalı yani alakası yok kimlik numaranızı bulmakla tehdit etmekten başka hiçbir şey yapamazlar korkmayın ama eğer kimliğinizin seri numarasını biliyorlar ise olay değişir.

e-Okul'a falan girebilirler mi bir tık korkuyorum şu an ilk defa T.C. kimliğim çalındı.
kral hiç bişi olmaz benim kimlikte yayıldı hatta yanan kişinin 4mn takipcisi var ünlü ailemi aradilar tehdit ettiler ses kayıtlarını vb aldimda uğraşmadim kenarda kaldı

e-Okul'a falan girebilirler mi bir tık korkuyorum şu an ilk defa T.C. Kimliğim çalındı.

e-Okul'una girebilmeleri için okul numaranda lazım, t.c kimlik numaranı bilmeleri ile ismini bilmeleri arasinda bir fark yok.

CC dediğiniz şey c*rding ile alakalı yani alakası yok kimlik numaranızı bulmakla tehdit etmekten başka hiçbir şey yapamazlar korkmayın ama eğer kimliğinizin seri numarasını biliyorlar ise olay değişir.

Seri numarasını nasıl öğrenebilir ben kimliğimle ilgili hiçbir şey paylaşmadım o panel denen şeyden bakabiliyor mu seri numarasına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…