Kimlik kartı ile ne yapılabilir?

RüzgarReking

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar biliyorum. Benim konum da önceki konulara benzer lakin bir farklılık var. Geçenlerde telefonumu tarattığımda keyloger ya da truva atı tam hatırlamıyorum olduğunu fark ettim. Kaspersky ve ESET ile taratıp sildim ancak muhtemelen virüs bana bulaştığı zamanlar ben e-Okul Android uygulamasına hem T.C. No mu hem de T.C. Kimlik “seri no”mu uygulamaya girmiştim. Bir de aile no mu da eskiden girmiş olabilirim. Yani demem o ki bu bilgiler yenilenebilir mi ya da bu bilgilerle bir şey yapılır mı? Not 18 yaş altındayım. Başıma bir iş gelir mi? Ya da Bu bilgilerle adıma hesap vb. açılıp açılmadığını nereden öğrenebilirim?

Emin misiniz hocam? Neye dayandırarak söylüyorsunuz çok stres oluyorum bu durumda bir de kartımı değiştirsem kurtulabilir miyim?

Evet eminim. Zaten şu an minimum 75 milyon kişinin kayıtlı ev internetinden kan grubuna hatta doktor randevualrına bile herkes erişebiliyor o yüzden çok kasmayın. Daha bugün 13 yaşında velet T.C. kimliğimi yaymakla tehdit etti bende çocuğa kendim verdim uğraşma ben veririm diye :D. Böyle durumları takmayın.

Sağolun hocam zaten tc den endişeli değilim de seri numarası beni endişelendiriyor 18 yaş altı olduğumdan
Yasa dışı yerlerde hesap açamazlar değil mi
bir de 4 yıla kadar önce de olmuş olabilir o yüzden şimdi 4 yıl önce kimlik kaybettim de diyemem. Ne yapacağımı şaşırdım.

Sağolun hocam zaten tc den endişeli değilim de seri numarası beni endişelendiriyor 18 yaş altı olduğumdan
Yasa dışı yerlerde hesap açamazlar değil mi
bir de 4 yıla kadar önce de olmuş olabilir o yüzden şimdi 4 yıl önce kimlik kaybettim de diyemem. Ne yapacağımı şaşırdım.
1 yıla kadar

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı