Kimya hocasına yılbaşı hediyesi önerisi

paiser

Centipat
Daha fazla  
Yılbaşı çekilişi yaptık ve bana sınıf öğretmenimiz (aynı zamanda kimya öğretmenimiz) çıktı. Hediye önerir misiniz?

Yılbaşı çekilişi yaptık ve bana sınıf öğretmenimiz (aynı zamanda kimya öğretmenimiz) çıktı. Hediye önerir misiniz?

Mr. White gözlüğü, tıraş makinesi, kanser hücresi. Bir de kendinize bere alırsanız yine ona hediyedir. Şakayı bırakmak gerekirse kimyayla alakadan çok kişisel bir şey seçseniz?

Gönül isterdi ki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Maalesef bu olmaz.

O yüzden güzel bir kupa bardak alabilirsiniz. Yılbaşı ve kimya temalı güzel bardaklar var internette.

Şöyle bir şey alırdım.

Dosya Ekleri

• kisiye-ozel-hediye-isimli-breaking-bad-baskili-kupa-bardak-6265-kc5430534-1-5113842e956f42d79e...jpg
    kisiye-ozel-hediye-isimli-breaking-bad-baskili-kupa-bardak-6265-kc5430534-1-5113842e956f42d79e...jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 15
Kadınsa şal, erkekse gömlek alabilirsin. Aldığında mutlaka değiştirme kartı koy içine, gömleğin falan bedeni uymazsa bir köşeye atar hiç giymez, yazık olur.

Breaking Bad temalı kupa. Breaking Bad karavan maketi. Üç boyutlu periyodik tablo.

Metilamin

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı