Kimyaya mı çalışmalıyım tarihe mi?

Kimya ve tarih için 9.sınıf için her ders için 1 saat yeterli tabii tarih müfredatı değişti mi bilgim yok.
9.sınıf kimya ilk dönem basit oluyor.

Hocaları çok tanımadığım için nasıl sorular hazırladığını bilmiyorum tedirginim o yüzden.

Hocam ben 9.sınıfa giderken tarih bilimi nümizmatik vb hakkında bir iki konu sormuştu tarih hocamız buradan hocama selamlar. Kimya basit simya atomun yapısı izoton izobar izotop atom özelliği farkı vs sormuştu bize kimya hocama da selamlarımı gönderiyorum.

Hangisinde eksiksen ona çalış. Şahsi tercihim kimyadan yana olurdu. Tarih her türlü hallediliyor.

Kimya çalışmışımdır:
images.jpg

Kimya daha kolay gibi gözüküyor. Bu arada ben de 9. sınıfım. Benimde yarın Edebiyat yazılısı ve Almanca yazılısı var.

Tarih sadece oku ve göz gezdir. Ders videolarını izle. Önemli noktaların altını çiz.

Kimya kısa not tutarak yaz hem okuyarak yapmaya çalış. MEB kitabın değerlendirme sorularını çözmeye çalış.

Kimya daha kolay gibi gözüküyor. Bu arada ben de 9. sınıfım. Benim de yarın edebiyat yazılısı ve Almanca yazılısı var.

Tarih sadece oku ve göz gezdir. Ders videolarını izle. Önemli noktaların altını çiz.

Kimya kısa not tutarak yaz hem okuyarak yapmaya çalış. Meb kitabın değerlendirme sorularını çözmeye çalış.

Hocam 9.sınıf edebiyat hangi konular var bilginiz var mı islamiyet öncesi dönem islamiyet dönemi konularını gormediniz değil mi ya da ben mi yanlış hatırlıyorum.

Bu cevap hangisinin geleceğine etki edeceğini değil sadece ben olsam ne yapacağımı içeriyor. Ben olsam kimyaya çalışırdım çünkü daha çok seviyorum ve daha eğlenceli geliyor bana.

@Yeniçocuk

Sadece tablo şeklinde verdiler. İslamiyet öncesi, İslamiyet etkisinde, Batı etkisinde gelişen ayırdılar.
Bunların sadece alt başlıkları verildi.

Örnek:
Batı etkisinde gelişenler:
1-Tanzimat
2-Servetifünün
3-Fecmiati

gibi.

LoL PP Görünce zaten tamam normal dedim. :D Şaka bir yana bende bilemiyorum ama bizim sınavlar 23 Kasım'da başlıyor, şu an ödev yapıyorum.

Geri
Yukarı