Kınama olmasına rağmen belge almak

Cengizhan58

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar. Lise son sınıf öğrencisiyim. Geçen ay tuvalette sigara içerken yakalandım ve kınama cezası yedim arkadaşımla beraber. Allaha şükür takdirlik ortalamam vardı ama belge alamayacağımı biliyordum. Pederin haberi olmadığı için sigaradan sahte takdir belgesi bastım. Dün malum karne aldık ve bana belge verdiler ama arkadaşıma vermediler o da teşekkür alacaktı. Nasıl oldu anlamadım para cezasını birlikte ödedik rehberliği gidip birlikte imza attık ama hoca listeyi gösterdi arkadaşın karşısından davranış puanı düşük olduğu için belge alamaz yazıyor. Bende ise takdir yazıyordu. Böyle bir durumla daha önce karşılaşan oldu mu ? Yani nasıl oldu da ben belge alırken arkadaşım alamadı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğretmenlerimizin birisinin söylediğine göre, dönem sonu (veya yıl sonu, tam hatırlamıyorum) yapılan toplantılarda bazı öğrencilerin cezaları affedilebiliyormuş. Eğer gerçekten de öyleyse, sizin cezanız affedilmiş olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı