Çözüldü Kingboss AC1200 5G internet gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pumour

Decipat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 7500F - Asus Dual Rtx 4060 Ti 8 GB - 24INC 165HZ 1 MS G24F-2 MONİTOR
Selam arkadaşlar, aldığım hazır sistem elime ulaştı. Kurulumunu tamamladım ama bir sorun var; 5G internet laptopta gözükürken aldığım hazır sistemde gözükmüyor. Anakartımda Wi-Fi özelliği yok o yüzden kingboss AC1200 kullanıyorum. Wi-Fi adaptöru 5G desteklediğini iddia ediyor ama ben 5G internete bağlanamıyorum. Bir çözümü var mı bu durumun?

Çözüm
Aygıt Yöneticisi > Ağ bağdaştırıcıları > Wi-Fi adaptörü aygıtına sağ tık > Özellikler > Gelişmiş > Wireless Mode değerini IEEE 802.11ac olarak seçin ve tamam deyin.

1701013427800.png
Selam arkadaşlar, aldığım hazır sistem elime ulaştı. Kurulumunu tamamladım ama bir sorun var; 5G internet laptopta gözükürken aldığım hazır sistemde gözükmüyor. Anakartımda Wi-Fi özelliği yok o yüzden kingboss AC1200 kullanıyorum. Wi-Fi adaptöru 5G desteklediğini iddia ediyor ama ben 5G internete bağlanamıyorum. Bir çözümü var mı bu durumun?
Gözükmüyorsa desteklemiyordur maalesef. Sürücüsü var mı bu adaptörün?

5 GHz için driver yüklemeniz gerekiyordur belki. Ürünün yorumlarında bir kişi daha 5 GHz'i bazen görmediğini söylemiş.

Hocam içinden 1 CD çıkmıştı ama CD'yi okutacak bir cihazım yok.

5 GHz için driver yüklemeniz gerekiyordur belki. Ürünün yorumlarında bir kişi daha 5 GHz'i bazen görmediğini söylemiş.

Driver için bir link buldum şimdi indiriyorum, VirusTotal'e taratıp kuracağım.

Aygıt Yöneticisi > Ağ bağdaştırıcıları > Wi-Fi adaptörü aygıtına sağ tık > Özellikler > Gelişmiş > Wireless Mode değerini IEEE 802.11AC olarak seçin ve tamam deyin.

Eki Görüntüle 2031975

Sağ olun hocam, sorun çözüldü. Hatta eski laptopta aldığımdan daha iyi sonuçlar aldım.

1701013895940.png

Yeni konular

Geri
Yukarı