Kingdom Come: Deliverance Deluxe Edition 10.85 TL

Banka kartı değil de kesti kartı ile dene hocam.
Onu da denedim hocam. İlle ilçenin yerini değiştirip yazdım, adımı komple büyük harflerle yazdım, İngilizce harflere dikkat ederek yazdım. Hiçbir türlü kabul etmiyor. Sitenin wallet'ına para ekleyeyim, oradan alayım dedim, onda da aynı hatayı verdi. Kartlarım yurtdışına kapalı da değil, diğer yurtdışı sitelerinden alışveriş yapabiliyorum.

Ana oyun ve Dlc var arkadaşlar satın aldım ve steamden aktif ettim. bu fiyata kaçırmayın çok üzülürsünüz. %1 milyon fiyat hatası var.

Oyunda Resmi Türkçe Altyazı desteği de var

Eki Görüntüle 394524
Merhabalar ben de aldım fakat nasıl Steam üzerinden aktif edeceğim? Oyunu aldım ama aldığım site üzerinde fotoya tıklayarak indirebilirsin diyor fakat steam eklentisi yok ve herhangi bir kod da göndermedi sadece satın alma numarasını gönderdi ki o da bir kod değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu da denedim hocam. İlle ilçenin yerini değiştirip yazdım, adımı komple büyük harflerle yazdım, İngilizce harflere dikkat ederek yazdım. Hiçbir türlü kabul etmiyor. Sitenin wallet'ına para ekleyeyim, oradan alayım dedim, onda da aynı hatayı verdi. Kartlarım yurtdışına kapalı da değil, diğer yurtdışı sitelerinden alışveriş yapabiliyorum.
Bankanız ne hocam ? Ziraat vs. halk bankasıysa yurtdışında çok sıkıntı çıkartıyorlar açıkta olsa.

Merhabalar ben de aldım fakat nasıl Steam üzerinden aktif edeceğim? Oyunu aldım ama aldığım site üzerinde fotoya tıklayarak indirebilirsin diyor fakat steam eklentisi yok ve herhangi bir kod da göndermedi sadece satın alma numarasını gönderdi ki o da bir kod değil.
Download Now kısmı olacak oraya tıkla sonra redeem your steam key kısmına tıkla. Gelen kodu da steam üzerinden aktifleştir dostum.

Son düzenleyen: Moderatör:
30 dolar gosteriyor ?
VPN açık mı veya ip değişikliği ile ilgili işlem yaptınız mı hiç ? Ya da üye olun, Bölge Türkiye olunca düzelir. Düzelmesi lazım.

Vakıfbank hocam. Şimdiye kadar Aliexpress'ten, Gearbest'ten bir sürü alışveriş yaptım. İlk defa hata aldım.
Farklı bir kredi kartı ile denediniz mi? Veya sanal kart oluşturup deneyin. Üye değilseniz üye olarak deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı