Kinghaze klasörü nedir?

Merhaba bahsettiğiniz kişi benim, o klasör bana ait katılımsız programlarda temp klasörüne çıkartmak yerine kendi seçtiğim yol. Normal şartlarda katılımsız programları kurduktan sonra silinirdi ama sanırım silinmemiş silebilirsiniz.
Ama tabii ki yine de taratabilirsiniz herhangi bir sıkıntı yok.
Evet Adobe prorgramlarını 7-ZIP ile paketliyorum ve kurulum öncesi sıkıştırdığım dosyaları C:\Kinghaze dizinine çıakrtıyorum :)

Peki benim bilgisayarıma trojan bulaşması ve trojan dosyasının bu klasörde olması.

Peki benim bilgisayarıma trojan bulaşması ve trojan dosyasının bu klasörde olması.

Trojan uyarısı verir, kurulduktan sonra kaybolur çünkü o klasör kurulum sonrası silinir.
Bulaşmak tamamen farklı bir olay. Kanıtlamanızı isterim?

Son düzenleme:
Katılımsız çalışmalarımın neredeyse %99'u virüs uyarısı verir lakin "false positive" yani yanlış pozitif bir sonuçtur. Uyarı vermesinin temel sebebi "Autoit" ile yazılmış bir scriptin çalıştırılması, ayrıca scriptin anlaşılmasını (okunmasını) zorlaştıran obfuscator kullanmam. O yüzden çok fazla uyarı sayısına sahiptir. Sadece kurulmadan önce/kurulurken çok fazla uyarı gelir. Kurulduktan sonra tüm uyarılar kaybolur.
Lakin tüm bunlara rağmen inanıp inanmamak size kalır, virüs olduğunu iddia ediyorsanız rapor oluşturup atabilirsiniz. Nereye ne çıkartmış, hangi yere bilgi göndermiş vb.
hocam merhaba, size ulaşmak istiyorum. Mümkün mü acaba? küçük bir ricam olucaktı

Tşkler kendisi yardımcı oldu :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı